برترین های مسابقات گلف کشوری در مسجدسلیمان مشخص شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
قهرمانی تیم گلف استان آذربایجان شرقی در مسجد سلیمان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به نقل از هیات گلف استان، تیم گلف مردان استان آذربایجان شرقی متشکل از حامد دعوتی، محمد برمخیده، بهروز علیاری و مصطفی ابراهیمی در بیست و یکمین دوره مسابقات گلف کشور موفق به کسب مقام اول در بخش هندیکپ تیمی شدند. این دوره از رقابت ها با شرکت بیش از 100گلف باز مطرح سراسر کشور از نهم تا دوازدهم اسفندماه 1401 به میزبانی هیات گلف شهرستان مسجدسلیمان و گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم شهباز حسین پور برگزار شد. ...
گیلان قهرمان رقابت های قهرمانی کشور هاپکیدو WHC
...> وزن 80_ رهام آذلش (اول) علی توسلی (دوم) کیوان شهباز اوغلی (سوم) نتایج مسابقات آقایان در بخش دفاع شخصی: نونهالان: کیارش صالح زاده و محمد پرهام یوسفی (اول) همایون گیتی پسند و طا ها خلیلی (دوم) پرهام پولادی و سید مهدی حسینی (سوم) نوجوانان: شروین ذوالفقاری و سید حسین حسینی (اول) ...
معرفی تنیسورهای برتر قم در پنج رده سنی
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان قم، مسابقات رده سنی هیئت تنیس استان قم در 5 رده برگزار شد. این مسابقات با استقبال خوب بازیکنانی از باشگاه تنیس نارنج، خاتم، انقلاب و الماس برگزار و مبنای آن برای سطح سنجی بازیکنان در هر رده عنوان شده است. رده سنی زیر 10 سال مقام اول : محمدامین طالب زاده مقام دوم : سجاد رضوی مقام سوم مشترک ...
لیگ برتر اسلالوم | فولاد هرمزگان صدرنشین شد
فولاد هرمزگان با زمان 43.42 ثانیه اول، مهدی نظری و مهدیار شیرمحمدی از استخر صدف منجیل با زمان 54.10 ثانیه دوم و پرهام سلیمانی و فردین خلیلوند از پخش کوثر قزوین با زمان 55.95 ثانیه سوم شدند. در پایان مرحله اول رقابت ها فولاد هرمزگان با 36 امتیاز صدرنشین شد، استخر صدف منجیل با 35 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و نوین البرز الف با 27 امتیاز جایگاه سوم را کسب کرد. بر این اساس مرحله اول لیگ برتر اسلالوم آقایان با برگزاری مسابقات 4 ماده در دریاچه آزادی به پایان رسید. ...
المپیاد ورزشی تنیس روی میز دختران ویژه مدارس سمپاد مازندران برگزار شد+ تصاویر
رقابت ها به صورت حذفی و انفرادی برگزار شد، نتایج نفرات اول تا سوم متوسطه اول را به شرح ذیل خواند: نورا قاسمی از ساری ناحیه 2 مقام اول، نازنین زهرا بزرگیان از بابلسر مقام دوم و باران بیشه سری از بابلسر و سارا میلانی از بابلسر مقام سوم مشترک را از آن خود کردند. این مقام مسئول در ادامه با اشاره به نفرات اول تا سوم متوسطه دوم فاطمه رئیسی از بابلسر نفر اول، فرنیا یحیی زاده از بابلسر نفر دوم ...
نتایج مسابقات کیورگی آزاد دختران استان آذربایجان شرقی اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی مسابقات کیوروگی بانوان استان آذربایجان شرقی با حضور 96 بازیکن در خانه تکواندو استان برگزار شد و نتایج حاصله بدین شرح می باشد: وزن اول و دوم به دلیل عدم شرکت کننده برگزار نشد. وزن سوم: 9 نفر مقام اول: ستایش پسادست مقام دوم: سودا محمدی مقام سوم مشترک: فرشته ...
مسابقات شطرنج بانوان دهمین دوره مسابقات المپیاد محلات شهر یزد
برگزاری مسابقات، مهدیه السادات اعلی زاده به عنوان سرپرست فنی مسابقات و وحیده صوابیه به عنوان سرداور نقش به سزایی داشتند. نفرات برگزیده مسابقات شطرنج بانوان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد رده سنی آزاد مقام اول/ دنیا صحت مقام دوم/ فاطمه شمس مقام سوم/ خانم کیانا بیک رده سنی 16سال مقام اول/ شمیم صادقی مقام دوم/ مهدیس حسینی مقام سوم / مریم علوی زاده رده سنی زیر 12 سال مقام اول/ مونا مظفری پور مقام دوم/ مونا ابو محمدی مقام سوم/ شاپرک کریمی نویسنده : یزدفردا منبع خبر : خبرگزاری فردا ...
تیم بانوان منطقه 19 پایتخت بر قله ژیمناستیک تهران ایستاد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرحله پایانی مسابقات قهرمان شهر در رشته ژیمناستیک بانوان به طور رکوردی - نمایشی در 8 رده سنی و دو بخش تیمی و انفرادی برگزار و در پایان پس از قهرمانی تیم منطقه 19 در بخش تیمی، مناطق 21 و 14 به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. نتایج رقابت های انفرادی در رده های سنی مختلف به شرح زیر اعلام شد: در رده سنی 5 سال؛ حلما نجفی از منطقه یک ...
رقابت 220 کاراته کای دختر در بندرلنگه
مسابقه برگزار شده سال 1401 هیات کاراته شهرستان در سه رده کیهون ،کاتا و کومیته به رقابت پرداختند که در مجموع تیمی تیم فجر بندرلنگه به مربیگری فریده مضیئی مقام اول، تیم مروارید بندرکنگ به مربیگری سمیه تکمار مقام دوم و تیم بسیج بندرلنگه به مربیگری مهرنوش کریمی زاده مقام سوم را کسب نمود. رئیس هیات کاراته بندرلنگه بیان داشت : در رده کیهون کمربند رنگی و در گروه یک، زهرار چهارادکان، هلن کهن ...
لیگ برتر دراگون بوت| مسابقات مرحله اول برگزار شد
رقابت های لیگ برتر دراگون بوت با برگزاری مرحله اول دنبال شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مرحله اول و دوم دور جدید لیگ برتر دراگون بوت مردان با حضور 12 تیم در بخش رده سنی آزاد و بزرگسال امروز (یکشنبه 14 اسفند 1401) در دریاچه آزادی تهران برگزار می شود. در رده سنی آزاد ملوان نداجا، ملوان بندرانزلی، هردیا کرد کردستان و سکان بوشهر و در رده بزرگسال ...
پایان پیکارهای هوگوپوشان پسر قم
به نقل از هیئت تکواندو استان قم؛ رقابت های تکواندو قهرمانی استان قم در گروه های سنی خردسالان و نونهالان رده کمربند سبز و آبی باحضور 302 هوگوپوش پسر در سه شیاپ چانگ، روز جمعه - 12 اسفندماه در خانه تکواندو "شهیدان برجعلی زاده" برگزار شد. در پایان این رقابت ها نفرات اول تا سوم مشترک به تفکیک گروه سنی به شرح ذیل معرفی شدند. گروه سنی خردسالان وزن 26- کیلوگرم: ...
برگزاری مسابقات شطرنج رپید مدرسه شطرنج سایپا در لار
. به همه شرکت کنندگان به پاس حضور و تلاش در مسابقات،لوح یادبود تقدیم شد. در پایان نفرات برتر به شرح ذیل معرفی گردیدند و جوایز نقدی و حکم قهرمانی تقدیم شد. رده سنی *8 سال* *مقام اول*:پویان زاهدی پور *مقام دوم*:محسن محمدی شیوه کش *مقام سوم*:مهرسام بستگان رده سنی *10سال* *مقام اول*:محمد شیوخی *مقام دوم ...
مسابقات کاراته بانوان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد
زاده مقام سوم/ فائزه حقیر ........................................................... کومیته نونهالان40+(90-89-88) مقام اول/ سارا زارع مقام دوم/ ستایش صفایی مقام سوم/ نیایش عربیان ......................................................... گفتنی است مسئولیت برگزاری مسابقات به عهده زهره زارع بود ضمن اینکه فریبا حجتی به عنوان سرداور ناظر بر قضاوت داوران ...
برنز تیمی ووشوکاران خراسان جنوبی در رقابت های کشوری/ خدمتی قهرمان تفنگ بانوان شد
به گزارش خاورستان در مسابقات ووشو از 10 تا 12 اسفند ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد ، ووشوکاران خراسان جنوبی با کسب مقام های ایمان برزگر مقام اول، سید عماد حسینی، یحیی رضایی، امیرعلی خرمشاد ،محمد معین هاشمی پور مقام دوم و سید محمد جواد موسوی، صالح کامیاب و امیرحسین کوهی نژاد مقام سوم را از آن خود کردند. قهرمانی خدمتی در رقابت برترین ها نجمه خدمتی قهرمان مسابقات برترین های ...
رقابت جذاب بیش از 220 کاراته کای دختر بندرلنگه ای به مناسبت روز جوان
به گزارش لنگه نیوز، مهدی صابری به حضور پرشور بیش از 220 کاراته کای دختر در این مسابقات اشاره نمود و تصریح کرد ظهر روز جمعه مورخ 12 اسفند ماه سه تیم فجر و بسیج بندرلنگه و مروارید بندرکنگ در آخرین مسابقه برگزار شده سال 1401 هیات کاراته شهرستان در سه رده کیهون ،کاتا و کومیته به رقابت پرداختند که در مجموع تیمی ،تیم فجر بندرلنگه به مربیگری فریده مضیئی مقام اول، تیم مروارید بندرکنگ به مربیگری سمیه تکمار مقام دوم و تیم بسیج بندرلنگه به مربیگری مهرنوش کریمی زاده مقام سوم را کسب نمود. انتهای پیام/ ...
پایان رقابت های تیراندازی با کمان خراسان رضو ی
کلثوم غلامی رئیس هیئت تیراندازی با کمان مشهد گفت: رقابت های تیراندازی با کمان استان در رده سنی آزاد و در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد. او افزود: در ریکرو مبتدی در بخش بانوان مژگان محمدی به مقام اول رسید حلیمه گل میمی و مروارید منصوری به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند. در ریکرو مبتدی آقایان دانیال عبداللهی قهرمان شد فرشید فضل آبادی و مهرداد تابش پور ...
مسابقات فوتبال ساحلی بانوان المپیاد ورزش محلات یزد
. مسابقات فوتبال ساحلی بانوان المپیاد بعد از پنج روز رقابت شاهد فینالی تمام مردآبادی بود که تیم اول گلساپوش با یک گل توانست تیم دوم گلسا را شکست دهد تا در این نبرد خانوادگی مقام اول و دوم به گلساپوش برسد. نکته جالب اما این است که محمدحسین میرشمسی سازنده نسل طلایی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که به همراه آن تیم سوم جام جهانی باهاما شد و البته به همین واسطه از بهترین سرمربی های فوتبال ساحلی ...
کسب مقام سوم تیم مینی گلف برادران کارمند دانشگاه هنر اصفهان در مسابقات دستگاه های اجرایی استان اصفهان
مسابقات مینی گلف برادران کارمند گرامیداشت دهه مبارک فجر در مجموعه ورزشی کوثر اصفهان برگزار شد، در این مسابقات تیم اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و اداره نوسازی مدارس اصفهان به ترتیب به مقام اول و دوم و تیم مینی گلف آقایان دانشگاه هنر اصفهان با ترکیب رسول قاسمی، احمد فهرست، محمد کتیرایی، روح الله رشیدی به مربیگری و سرپرستی امیر شاه قلیان موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شدند. ...
مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره مسابقات گلف کشور یادواره مرحوم شهباز حسین پور در مسجدسلیمان برگزار ...
رویش زاگرس : بیست و یکمین دوره مسابقات گلف کشور که به مدت سه روز در مسجدسلیمان برگزار شد با قهرمانی تیم ملی حفاری اهواز به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس مسابقات یادواره مرحوم شهباز حسین پور با حضور گلف بازانی از سراسر کشور از روز 9 اسفند در مسجدسلیمان آغاز شد. در روز پایانی این پیکارها که روز جمعه برگزار شد تیم ملی حفاری عنوان قهرمانی، و تیم های نفت و معراج مسجدسلیمان مقام های دوم و ...
گلف جام شهباز حسین پور| برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات با حضور بیش از 60 گلف باز
مسابقات گلف جام قهرمان فقید مرحوم شهباز حسین پور برگزار شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، بیست و یکمین دوره مسابقات گلف جام شهباز حسین پور با حضور بیش از 60 گلفباز از سراسر کشور در زمین گلف مسجدسلیمان برگزار شد. نفرات برتر: مقام اول: میلاد حاجی پور مقام دوم: سجاد کرمپور مقام سوم: محمدشیخ زاده نفر اول زیر 18 سال: ...
معرفی برترین های رقابت 153 ورزشکار در پاراالمپیاد محلات شهر یزد
خلیلی و اکرم رحیمی در رده سنی بالای 30 سال و در بخش زیر 30سال نیز نرگس خاکی ، فاطمه منصوریان و مبینا یوسفی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. این دوره از مسابقات در رشته طناب زنی نیز با حضور تعدادی از معلولان شهر یزد در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که در پایان رقابت آقایان، امیرحسین عسکری ، سیدصادق نوروزیان و مهدی دهقان به ترتیب اول تا سوم شدند. در مسابقات طنابزنی بخش ...
مسابقه تیراندازی با کمان قهرمانی استان آذربایجان شرقی
ژوپین تبریز برگزار شد و در نهایت به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی و جوائز نقدی اهداء شد. این دوره از مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز در سالن شش هزار نفری پورشریفی برگزار و نتایج زیر حاصل شد: ریکرو بانوان بالای 17 سال مقام اول گیلدا گیلزاد ژوپین تبریز مقام دوم فاطمه فولادی آکادمی تبریز مقام سوم مینا عبداله پور سهند تبریز ریکرو ...
درخشش بانوان تکواندوکار مهابادی در مسابقات بین المللی
پور و آریسا پوراندخت مقام دوم و سوم سبک تیونوپی آپچاگی و در همین رده سنی الینا رادور و مهیا چاوشینی مقام سوم یوپچاگی تعادلی را بدست آوردند. در رده سنی نوجوانان شراره امینی به 3 مقام سومی سبک های تیو توپی آپچاگی، کیورگی و آپدولیو سرعتی دست یافت. در ادامه این مسابقات در رده سنی جوانان سوما جانی در جایگاه اول سبک کیورگی ایستاد و شراره قناعت فر و شیرین امینی به مقام سوم در همین ...
نتایج مرحله دوم لیگ برتر دراگون بوت بانوان ایران مشخص شد
و 33 امتیاز در جایگاه اول تا سوم جدول رده بندی قرار گرفتند. در رده سنی بزرگسال نیز سکان تهران 20 امتیاز صدرنشین شد، مشعل دریا با 12 امتیاز در رده دوم ایستاد و ستارگان احمدی با 8 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. نیم فصل دوم این رقابت ها بهار 1402 برگزار خواهد شد. ترکیب تیم های لیگ برتر دراگون بوت بانوان رده سنی آزاد باشگاه میداف: حمیده سلمان پور، فاطمه ...
قهرمانان کراس فیت خراسان رضوی مشخص شدند
...، الیاس حکیمی اول شد، حمید یحیی زاده به مقام دوم رسید و مهران فیاضی و حسن قاسم آبادی به عنوان سوم مشترک دست یافتند. در بخش بانوان نیز مهسا دهقان به مقام قهرمانی رسید و زهرا بهرامی زاد به عنوان دومی رسید و حانیه حسینی سوم شد. در محل برگزاری این مسابقات حبیب پور، دبیر هیات وزنه برداری خراسان رضوی، کوه جانی، دبیر هیات وزنه برداری مشهد و حسین زاده، رییس سابق هیات بوکس خراسان رضوی نیز حضور داشتند. انتهای پیام ...
نتایج مرحله اول لیگ برتر دراگون بوت بانوان ایران اعلام شد
با مشخص شدن نتایج مرحله اول مسابقات لیگ برتر دراگون بوت بانوان ایران، برترین های مسافت های 1000، 500 و 200 متر معرفی شدند. به گزارش یاریزان ؛ مرحله اول و دوم دور جدید لیگ برتر دراگون بوت بانوان با حضور 14 تیم در بخش رده سنی آزاد و بزرگسال امروز 13 اسفند در دریاچه آزادی تهران برگزار می شود. این مسابقات با قایق های دراگون بوت تولید ملی در حال انجام است. در رده سنی آزاد ...
تساوی خوزستانی ها درفوتبال دسته اول کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، هفته بیست وچهارم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور عصر امروز برگزار شد که درحساس ترین بازی هفته تیم استقلال خوزستان در ورزشگاه پاس قوامین تهران درمقابل تیم سایپا قرار گرفت که این بازی پرحاشیه با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. آبی پوشان با کسب این نتیجه با 35 امتیاز درمکان سوم جدول رده بندی باقی ماندند.. حسن نجفی هر 2 گل میزبان را به ثمر ...
مدال های رنگارنگ پاورلیفتینگ کاران نی ر یز در استان
این رقابت ها پنجشنبه و جمعه 27 و 28 بهمن در سالن والفجر شیراز برگزار شد. تیم نی ریز در این مسابقات با مربیگری امین دهقان، مجید رضاییان، امید خواجه و محسن مختاری شرکت کردند و مقام های زیر را در اوزان و رده های سنی مختلف بدست آوردند. اول: علیرضا پردلی، جواد قربان پور، حسن تمنادار ، دانیال صفرزاده، مهدی فرامرزی نژاد، حسام خوش اقبال، محمد سلطانی، علی مظفری دوم: ایمان فرزانه و ابوالفضل کاوه پیش قدم سوم: ایمان فرزانه و ابوالفضل کاوه پیش قدم سرپرستی این دوره از مسابقات برعهده مهدی فرامرزی نژاد و رحیم عسکریان بوده است. ...
پایان دومین دوره مسابقات فوتبال روی میز آقایان قهرمانی کارگران و کارخانجات کشور
ورزش کارگری استان، اکبرپور دبیر هیات ورزش کارگری استان، رجبی رییس کمیته فوتبال روی میز استان و کمالی دبیر کمیته فوتبال روی میز استان برگزار شد. در پایان رقابت ها، تیم های برتر به شرح زیر اعلام می گردد: مقام اول: استان البرز (آقایان محمدرضا امیرکمالی و محمد عباسی) مقام دوم: استان تهران (آقایان سیدمحمدرضا حسینی و علیرضا حسین پور) مقام سوم: استان البرز (آقایان علی فهمی و جعفر مطلبی) به تیم های برتر، حکم، مدال و تندیس یادبود اهدا گردید. ...