مسابقات منطقه ای کورس اسب سواری به میزبانی گناوه برگزار شد
سایر منابع:
سایر خبرها
کاراته کا دماوندی مقام اول مسابقات قهرمان قهرمانان کیوکوشین کاراته کشور را کسب کرد+ تصاویر
به گزارش پایگاه خبری عصر شرق ، تیم شهرستان دماوند با مربیگری شیهان مهدی موحد با حضور 6 نفر از قهرمانان مسابقات اخیر در مسابقات قهرمان قهرمانان شین ذن کیوکوشین حاضر شد. در پایان رقابت ها امیر رضا فاتحی قهرمان ارزنده شهرستان به شایستگی مقام اول وزن 70- رده سنی امیدها را کسب نمود . همچنین ابوالفضل حسنی و رضا فدا موفق به کسب مقام دوم وزن 60- و 67- رده سنی جوانان این دوره از ...
کسب مقام سوم مسابقات کاراته قهرمانی کشور توسط ورزشکار چهارمحال و بختیاری
به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، رضا نجفی ورزشکار چهارمحال و بختیاری مقام سوم مسابقات کاراته قهرمانی دانشجویان کشور را کسب کرد. گفتنی است مسابقات قهرمانی کاراته دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی یادواره 6 هزار و 544 شهید لرستان با حضور هفت تیم از مناطق 10 گانه این دانشگاه برگزار شد. در پایان این رقابت ها رضا نجفی ورزشکار چهارمحال و بختیاری بر سکوی سوم ایستاد. ...
زندگی نامه مریم مؤمن/از کودکی تا شهرت
اتاق عروس به کارگردانی محمد قنبری انتخاب شد. خانم مومن از سوم راهنمایی بخاطر طلاق پدر و مادرش برای اینکه روی پا خود بایستد بعنوان دستیار کنار دنداپزشک کار کرد و مدتی هم اینترنتی مشغول بکار بود. به سوارکاری علاقه دارد و برای سریال بانوی عمارت یاد گرفت از کودکی عاشق اسب یونیکورن (تک شاخ) است و اتاقش پر از عکس های این اسب رویایی است و از بچگی علاقه زیادی به لواشک و آلوچه خشک دارد و به گفته خود معتاد ایناست. Visits: 9 ...
از ورزش فارس چه خبر؟
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس ؛ در مرحله پنجم مسابقات رنکینگ کمان های سنتی کشور که در یزد برگزار شد/رضا صالحی از فارس در رده نوجوانان به مقام قهرمانی رسید ودر بخش بانوان فرحناز ابراهیمی از شهرستان ارسنجان در رده بزرگسالان مقام نایب قهرمانی را کسب کرد . این رقابت ها با حضور بیش از 100 ورزشکار برگزار شد **** مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال لیگ برتر فارس در رده بزرگسالان با حضور ...
دانش آموزان رودانی بر سکوی قهرمانی دوومیدانی هرمزگان ایستادند
مقام اول و سوم این ماده به امیر محمد روحی مقام از ناحیه2 بندرعباس و فیضل الله صالحی مقدم از ناحیه یک بندرعباس رسید و در ماده 800 متر دوندگان ناحیه یک بندرعباس و بندر خمیر عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. وی تصریح کرد: در ماده پرش طول رضا دشتی از رودان نائب قرمان شد و مقام اول به امیر محمد گرجی از منطقه رودخانه و مقام سوم به محمد اقبال علی نیا از بندرخمیر رسید و در رله امدادی تیم رودان متشکل از دانش آموزان مرتضی رامشگر، رضا دشتی، سینا نجفی و مصطفی تبوراک حائز مقام نخست شدند و تیم های ناحیه1 بندرعباس و حاجی آباد به ترتیب دوم و سوم شدند. انتهای خبر/ ...
برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه های سبزوار در رشته پرس سینه
مقام نخست را از آن خود کردند. وی گفت: در دره سنی جوانان نیز آقایان عصار، دانش فر، کاملی، تاجی، محتشم، محمدخانی، نفرات برتر اوزان خود شدند. نصیری افزود:در بخش تیمی رقابت ها باشگاه ارس با 121 امتیاز مقام اول تیمی، باشگاه رکورد با 72 امتیاز مقام دوم تیمی و باشگاه کامیاب با 45 امتیاز مقام سوم تیمی را کسب کردند و در دسته نوجوانان اقای محمد سنگ سفیدی موفق به کسب عنوان برترشد. همچنین در دسته های جوانان و بزرگسالان به ترتیب:اقایان محمدرضا کاملی و بهرام یارمحمدی عناوین برتر راکسب کردند. ...
مدال برنز دختران تکواندوکار خراسان رضوی در مسابقات کشوری
به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان رضوی، حسین حسین زاده در این باره اظهار کرد: با پایان یافتن رقابت های لیگ پومسه کشور، خراسان رضوی جایگاه سوم پومسه ابداعی رده سنی بالای 18 سال را به دست آورد. وی افزود: در این دوره از رقابت ها نرگس محمدخانی و سیده مهشید موسوی از خراسان رضوی حضور داشتند و توانستند مقام سوم را برای استان به ارمغان بیاورند. انتهای پیام/ ...
صعود شمشیربازان ایرانی در رنکینگ جهانی
مسابقات تونس تا مرحله یک شانزدهم نهایی پیش رفت. در رده بندی جدید فدراسیون جهانی، فرزاد باهر ارسباران در رده 56 قرار دارد، محمد فتوحی جایگاه 73 را در اختیار دارد و نیما زاهدی هم صاحب رده 251 است. کالین هیث کوک شمشیرباز 18 ساله آمریکا با شگفتی سازی توانست قهرمان گرندپری تونس شود. فارس فرجانی از تونس در رده دوم قرار گرفت و همچنین ساندرو بازادزه از گرجستان و آرون ژیلاگی از مجارستان ...
قهرمانی تیم صداوسیمای گیلان در مسابقات دد لیفت بسیج استان
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مسابقات دد لیفت قهرمانی بسیج گیلان با عنوان المپیاد قهرمان شهر جام فرزندان میرزا با حضور 176 ورزشکار در قالب 23 تیم در رده های مختلف سنی در سالن ورزشی شهید حق وردیان رشت برگزار شد. در رده پیشکسوتان، تیم شهدای صدا و سیمای گیلان به مقام قهرمانی رسید، طوفان رودسر و حمید رشت صاحب عناوین دوم و سوم شدند. در تیم صدا و سیمای گیلان، علیرضا درودی در ...
معرفی برترین های هفته یازدهم رقابت های سوار کاری گنبد کاووس
به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز گلستان ، در هفته یازدهم رقابت های سوار کاری گنبد کاووس چابکسواران با 77 راس اسب در هفت دور باهم مسابقه دادند. یاسرآموت، آق اویلی بشگرد، عبدالحلیم قبادی برندگان دور های اول تا سوم بودند. محمد خوجملی نیز در دو دور چهارم وششم زودتر از دیگر چابکسواران از خط پایان گذشت. محمد امین جرجانی و یونس اورکلی نیز برندگان دور های پنجم و هفتم بودند. مالکان، مربیان و چابکسواران برنده امروز در مجموع ده میلیارد ریال جایزه گرفتند. روز دوم هفته یازدهم رقابت های سوارکاری گنبدکاووس نیز فردا برگزار می شود. ...
معرفی برترین نین جوتسوکاران پسر قم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قم؛ در این مسابقات 110 رزمی کار در 5 رده سنی با هم به رقابت پرداختند که در رده سنی نونهالان و خردسالان دادمهر رحیمی، محمد یاسین سعادت، امیر علی رجبی، علی عسگری و احمد رضا امینی عناوین قهرمانی را از آن خود کردند. در رده سنی نوجوانان و جوانان، مقام های نخست به امیر طا ها عباسی، مصطفی کیان اشرف، ابوالفضل قاسمی و علی اکبر عزیزی رسید؛ و در بزرگسالان هم محمد تقدسی و حامد عقیلی رام قهرمان دو وزن این رده سنی شدند. ...
محمد خوجملی ؛ برترین سوارکار روز دوم هفته یازدهم سوارکاری گنبدکاووس
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان مسابقات روز دوم هفته یازدهم از ظهر امروز در شش دور 1200 و یک دور هزار و ششصد متری در میدان سوارکاری گنبدکاووس با 76 راس اسب از سه نژاد ترکمن، تروبرد و دوخون برگزار شد. موسی محمدی با اسب دایان حبیب لی برنده دور اول رقابتهای امروز معرفی شد. محمد خوجملی با اسبهای سودیف ، ماکان بوی و دینامیت در دورهای دوم ، سوم و چهارم زودتر از دیگران از ...
درخشش ورزشکاران البرزی در مسابقات اتومبیلرانی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ ورزشکاران البرزی در راند سوم مسابقات اتومبیلرانی درگ قهرمانی کشور پنج مدال رنگارنگ از آن خود کردند. در این رقابت ها مجید کیخایی؛ مقام اول کلاس پراید اختصاصی BP، رضا خزایی؛ مقام اول کلاس 206 اختصاصی و مقام دوم کلاس NA را به دست آورد. مهدی علمایی دیگر ورزشکار البرزی؛ مقام دوم کلاس 4و6 سیلندر توربو و محسن عبدلی؛ مقام دوم کلاس NA را کسب کردند. ...
برگزاری مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم در بروجن
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری ؛در کلاس بانوان افسانه آقابابا، طاهره بخشیان و فرنوش عسگرزاده از شهرکرد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در کلاس منفی هزار و 500 مهدی، ولی پور، علی رئیسی و ابوالفضل یگانه از شهرکرد ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. در کلاس مثبت هزار و 500 محمد علیخانی، محسن حسینی و علی فیروزی از بروجن به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در کلاس آزاد محمد علیخانی و علی فیروزی از بروجن و مهدی، ولی پور از شهرکرد مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. ...
درخشش بانوان تکواندوکار چهارمحال و بختیاری درکشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری ؛رئیس هیئت تکواندو استان گفت: تیم استان در این مسابقات در 5 رده سنی به صورت تیمی حاضر شد که در رده سنی تیمی زیر 12 سال یسنا فتاحی، فاطمه اشرفی، یسنا رستمی، ستایش نوروزی مقام سوم رو کسب کردند. حمید بهرامی افزود: در رده سنی تیمی 12 تا 14 سال، نادیا درخشان، نگار قائد امینی، نفیسه خسروی و توتیا استکی در جایگاه سوم قرار گرفتند. وی از ...
صفدریان قهرمان جام جهانی یخ نوردی کره جنوبی شد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛ در جریان رقابت های جام جهانی یخ نوردی که به میزبانی چئونگ سونگ کره جنوبی برگزار شد، محمد رضا صفدریان یخنورد اصفهانی در ماده سرعت با زمان 15 ثانیه و 34 صدم ثانیه، بالاتر از دیگر حریفان موفق شد به مقام قهرمانی دست یابد . در این ماده، یخ نوردانی از مغولستان و کره جنوبی به ترتیب در رده های دوم و سوم و دیگر یخ نورد کشورمان، محسن بهشتی راد در رده هفتم قرار ...
مرحله سوم مسابقات اتومبیلرانی درگ برگزار شد
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداو سیما ، به نقل از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، سومین مرحله مسابقات درگ قهرمانی سال 1402 روز پنج شنبه 21 دی ماه در 10 کلاس مختلف در تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مرحله به این شرح است: 4و6 اتمسفر دیفرانسیل جلو: محمد نوذری محسن عبدلی رضا خزایی 8سیلندر دیفرانسیل عقب: حبیب ناصر ...
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز استان اردبیل مشخص شدند
از مشگین شهر و امیرحسین پور اصغری از اردبیل به طور مشترک سوم شدند. علیرضا قدیری از اردبیل، محمود جلیل زاده از نیر، وحید شهبازی از کوثر و امیر حسین عالیقدر از اردبیل به ترتیب عناوین پنجم تا هشتم را کسب کردند. همچنین در رده سنی بالای چهل سال نیز مسعود بیگلری اول، سعید طلوعی دوم و اباذر قنبری و دارا نصیری به طور مشترک سوم شدند. رضا احدی، شاپور روحبخش، مسعود عظیم پور و ...
کسب 7 مدال رنگارنگ توسط جانبازان ایلام
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام ؛ عزت الله رضایی با اشاره به اینکه از شانزدهم تا بیست و یکم دی ماه امسال در رامسر با حضور 200 ورزشکار از مناطق مختلف کشور برگزار شده است اظهار داشت: در این مسابقات تیم ایلام در بخش تیمی به مقام پنجم رسیده است. رئیس اداره تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام اضافه کرد: در این مسابقات جمال ناصری وحید مقام سوم، امیرارسلان میری مقام سوم، عبدالکریم رشیدی مقام سوم، مهدی رضایی مقام اول، سعید حسینی مقام سوم، محمد محمدی مقام اول، محمد عزیزی مقام دوم را کسب کردند. ...
برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ واسکوی خراسان رضوی در نیشابور
هم رقابت کردند. مسئول برگزاری مسابقات ادامه داد: مقرر شده است که نفرات برتر این دوره از رقابت ها در قالب تیم کیک بوکسینگ واسکوی استان خراسان رضوی به مسابقات کشوری اعزام شوند. محمدی مقدم تصریح کرد: در پایان رقابت ها و در رده تیمی، شهرستان های نیشابور، مشهد و فیروزه به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. ...
جام تنیس روی میز سلامت در استان کردستان برگزار شد
جام تنیس روی میز “سلامت” در استان کردستان در دو رده سنی با معرفی نفرات برتر برگزار شد. به گزارش یاریزان ؛ اولین دوره جام سلامت با حمایت گروه صنعتی گلرنگ در سنندج ، خانه پینگ پنگ کردستان سالن شادروان اقبال لطف الله نسبی با حضور 195 نفر ورزشکار در دو رده سنی بصورت تک حذفی برگزار شد. ------------------------------------ این مسابقات پس از یازده ساعت رقابت در حضور ...
درخشش دختران کاراته کا تنگستانی در مسابقات انتخابی استان با کسب75 مدال رنگارنگ
: کاراته کاهای این شهرستان در پایان موفق به کسب 75 مدال رنگارنگ شدند و در پایان تیم هیئت کاراته شهرستان تنگستان به سرمربی گری فاطمه امیدفر و سرپرستی آرزو مانعی توانست با درخشش بی نظیر شاگردانشان مقام دوم تیمی استان را کسب کنند. لیست مدال آوران به شرح ذیل می باشد: 1.روژاشریفی مقام اول(کاتا/کومیته) جایینک 2.الهه حسن پور مقام اول( کاتا/کومیته) 3.فاطمه نعمتی مقام اول (کاتا ...
دومین دوره مسابقات فوتسال جام شهیدان احسان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر همدان و به نقل از تربیت بدنی شهرستان تویسرکان؛ دومین دوره مسابقات فوتسال جام شهیدان احسان با حضور 14 تیم در دو رده سنی خردسالان و نونهالان با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال و حمایت مالی خانواده شهید والا مقام عباس قربانی برگزار شد. این مسابقات با انجام 24 مسابقه به پایان رسید. در رده سنی خردسالان بازی فینال بین دو تیم شهید همت و شهید خدابخشی برگزار ...
باشگاه فرهنگی ورزشی فرهنگیان قهرمان مسابقات لیگ فوتبال نونهالان شهرستان مسجدسلیمان شد
15 مسابقه برگزار گردید که در پایان این مسابقات باشگاه فرهنگیان مقام اول، باشگاه امید مقام دوم و باشگاه آزادگان مقام سوم این تورنمنت را به خود اختصاص دادند. وی ادامه داد : در پایان احمد رضا آشناد از باشگاه فرهنگیان با تعداد 8 گل به عنوان آقای گل این مسابقات دست پیدا کرد. گفتنی است مراسم اختتامیه، اهدا تندیس و احکام قهرمانی طی مراسمی در استادیوم شهید بهزادنیا منطقه چهاربیشه با حضور محسن شهنی فیض سرپرست اداره ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان و تیم های رده اول تا سوم در روز جمعه مورخ 22 دی ماه برگزار گردید. ...
نفرات برتر مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان قزوین مشخص شدند
البرز به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و امید حسین پور از البرز و رضا رحمانی از آبیک به ترتیب دوم و سوم شدند. در بخش زنان نیز شکوفه طاهرخانی و فرانک طاهری از تاکستان به ترتیب اول و دوم شدند و حدیث تیموری از قزوین نیز سوم شد. در رده استعدادهای برتر امیرحسین پورامامی از البرز بر سکوی اول ایستاد و آرین مردانی و هلیا یگانه به ترتیب دوم و سوم شدند. در بخش نوآموزان فاطمه و امیرعلی رحمانی اول و دوم شدند و ستایش آل اسحاق از البرز سوم شد. در پایان این رقابت ها به نفرات برتر هر رده سنی حکم قهرمانی به همراه جوایزی به رسم یادبود اهداد شد. ...
صفدریان قهرمان جام جهانی یخ نوردی شد
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در جریان رقابت های جام جهانی یخ نوردی که به میزبانی چئونگ سونگ کره جنوبی برگزار شد، محمد رضا صفدریان یخ نورد خوب کشورمان در ماده سرعت با زمان 15 ثانیه و 34 صدم ثانیه، بالاتر از دیگر رقبا موفق شد به مقام اول دست یابد. در این ماده، یخ نوردانی از مغولستان و کره جنوبی به ترتیب در رده های دوم و سوم و دیگر یخ نورد کشورمان، محسن بهشتی راد در رده هفتم قرار ...
موتورسوار تبریزی مقام سوم مسابقات اندرو را کسب کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، مسابقات موتور اندرو کلاس E4 چندجانبه شمال غرب کشور به میزبانی شهرستان کنگاور استان کرمانشاه برگزار شد. فرشید مصیبی موتور سوار شهرستان تبریزی از تیم آذربایجان شرقی در بین 65 موتورسوار موفق به کسب مقام سوم گردید. گفتنی است، تیم موتورسواری آذربایجان شرقی با سرپرستی میرجمال مصیبی و شرکت ورزشکاران رحیم نشانی، فرشید مصیبی و رامین مزمل به مسابقات اعزام شده بودند. ...
معرفی نفرات برتر مسابقات جام سلامت در تهران/ثبت رکورد تاریخی با حضور 600 ورزشکار
به گزارش روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان تهران، اولین دوره مسابقات همگانی جام سلامت به میزبانی هیأت استان تهران برگزار شد. در این مسابقات که با حمایت گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد، 325 نفر در رده زیر 40 سال و 275 نفر در رده بالای 40 سال شرکت کردند و نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند: رده سنی زیر 40 سال: مقام اول عرشیا لرستانی مقام دوم محسن خطیون مقام سوم ...
برگزاری مسابقات تنیس روی میز جام گلرنگ در خراسان شمالی
اولین دوره مسابقات جام گلرنگ با حضور بیش از80 بازیکن در دو رده سنی زیر 40 سال و بالای 40 سال در سالن علیدخت بجنورد به صورت دوره ای و حذفی برگزار و نتایج ذیل حاصل شد: رده سنی زیر 40 سال: مقام اول: مهدی قدیری مقام دوم: دانیال فخرانی سوم مشترک: عرفان اکبریان شهری و حسین حصاری پنجم مشترک: عماد اکبریان، ماهان فخرانی، محمد مهدی جلیلی و امیر محمد ...
برترین های کشتی پهلوانی استان مرکزی معرفی شدند
این مسابقات با شرکت 70 ورزشکار از شهرستان های زرندیه، ساوه، خمین، دلیجان، محلات، ساوه، شازند، تفرش و اراک در رده سنی بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات کشوری برگزار شد. در پایان این مسابقات نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند: وزن 60- کیلوگرم: مقام اول "امیر ارسلان فیروزی" از محلات، مقام دوم "کاوه موسایی" از ساوه، مقام سوم "محمد حسین عظیمی" از دلیجان وزن 70- کیلوگرم ...