سایر منابع:
سایر خبرها
مسابقات آمادگی جسمانی بانوان محلات رشت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید
خاتمه دادند. نتایج مسابقات مسابقات آمادگی جسمانی بانوان محلات شهرستان رشت در رده سنی 50 سال به بالا، لیلا بزرگی مقام اول، پروانه یکتا مقام دوم و شهناز رضوی مقام سوم را کسب کردند و در رده سنی 40تا 50 سال رفیه عنایت شعار، شراره کافی و فضیه عاقلی اول تا سوم شدند. در رده سنی سنی 30 تا 40 سال فاطمه بخشی پور مقام اول، زهرا حسن نژاد مقام دوم و حدیث جهانی مقام سوم را بدست آوردند ...
معرفی نفرات برتر فری استایل اسکیت
به گزارش زیرنویس، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث،مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان درحال پیگیری است. این مسابقات در 2 بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از 210 شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار می شود. در آغاز روز نخست رقابت ها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تابزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: *زیر 9 سال: مقام اول: یاسین سلوکی(البرز) مقام دوم: محمدهادی هاشم لو( همدان) مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) *9تا 11 سال: مقام اول: شنتیا صمدی (البرز) مقام دوم: صدرا ظفری(همدان) مقام سوم: محمدطاها گلرخی(خراسان رضوی) *11 تا 13 سال: مقام اول: کیان صفایی(تهران) مقام دوم: امیررضا برزگر جعفری(قزوین) مقام سوم: فراز ناصربخت(البرز) *13 تا 16 سال مقام اول: رهام غریب(مرکزی) مقام دوم: امیرمهدی ابراهیمی(البرز) مقام سوم: طاها حیدرزاده(البرز) *16 تا 19 سال: مقام اول: علی پناهی (البرز) مقام دوم: سروش محمودی رحمانی(تهران) مقام سوم: عرفان گودرزی(البرز) *بالای 19 سال: مقام اول: محمد پارسا مرادی شهباز(البرز) مقام دوم: محمد نیرومند(خراسان رضوی) مقام سوم: حامد حسنی انبوهی(البرز) گفتنی است مسابقات در بخش بانوان فردا (جمعه) پیگیری خواهد شد. پایان پیام/ منبع: فارس ...
اخبار کوتاه ورزشی شهرستان|از افتتاح خانه ورزشی روستایی تا برگزاری همایش پیاده روی در وایقان
بایرامی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در رده سنی متوسطه اول رضا علیزاده و یاسین فرید پور اول و دوم شدند و در رده سنی متوسطه دوم حسین علیجانی، مهدی عطاری و محمد صادق گوزلی به ترتیب مقام اول تا سوم را بدست آوردند. برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی بانوان در صوفیان همزمان با دهه مبارک فجر مسابقات آمادگی جسمانی بانوان صوفیان در 4 رده سنی و با حضور بیش از 100 ...
حضور در مسابقات لیگ برتر اسکواش بهترین محک برای ملی پوشان است
ارایه و در مجمع فدراسیون اسکواش مورد تایید قرار گرفت و تصمیم گرفته شد که از سال آینده شاهد برپایی لیگ رده سنی جوانان هم باشیم که برگزاری این مسابقات خبر بسیار خوبی برای جوانان است. وی به لیگ برتر بانوان نیز اشاره و اظهار کرد: همچنین لیگ برتر بانوان هم با حضور 6 تیم برگزار خواهد شد که با برگزاری لیگ های آقایان و بانوان، ورزشکاران ملی پوش با آمادگی کامل می توانند در مسابقات بین المللی و ...
رضایت ناظر کمیته بین المللی پارالمپیک از مسابقات پاراوزنه برداری ایران
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات بین المللی پاراوزنه برداری قهرمانی ایران، جام سیامند رحمان روزهای 14 تا 17 بهمن ماه برگزار شد و تیم های خوزستان، کرمانشاه و مازندران در بخش مردان و تیم های کرمانشاه، تهران الف و مازندران در بخش بانوان به مقام های اول تا سوم رسیدند.قهرمانی خوزستان در رقابت های پاراوزنه برداری کشور محمدرضا میرشفیعی مسئول فنی این ...
نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند+تصاویر
، زهرا مکتبی نفر دوم و راضیه امیر نژاد نفر سوم در رشته رویکرو بانوان انتخاب شدند. پزشکپور ادامه داد: در رشته رویکرو آقایان نیز مهدی بهروز پور نفر اول، فردین انوری نفر دوم و سید مجتبی حسنی نفر سوم انتخاب شدند. وی اظهار داشت: در رشته رویکرو معلولین بانوان هم نسرین بهروز پور، زبیده محمدیان و ناهید مهین خواه به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند. ...
مسابقات کونگ فوی گیلان در رشت
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان ؛ رئیس هیات کونگ فو و هنر های رزمی گیلان گفت: در این مسابقات 220 ورزشکار در قالب 20 تیم و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت با هم رقابت می کنند. بابک بهاری افزود: نفرات برتر رقابت ها در اردوی تیم منتخب گیلان برای شرکت در مسابقات کشوری حضور پیدا می کنند. ...
قهرمانی فریزبی خوزستان درمسابقات بانوان کشور
. تیم های تهران و قم مقام های دوم و سوم کسب کرد. مسابقات فریزبی میدانی قهرمانی کشور در 3 ماده حداکثر زمان پرواز، دقت و مسافت برگزار شد. 80 ورزشکار از 14 استان درمسابقات فریزبی میدانی قهرمانی کشور به رقابت پرداختند. نفرات برتر مسابقات برای حضور درمسابقات بین الملبی به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت می شوند. رشته فریزبی از رشته های زیرمجموعه هیئت ورزش های همکانی محسوب می شود که باعث تقویت سیستم هوازی و غیرهوازی می شود. ...
مسابقات دوچرخه سواری و دوومیدانی در روستای رضوان
پنجم شدند. در رده نوجوانان محمد امین محمدی اول شد. علی اصغر دانه گاه در مکان دوم ایستاد. معراج برزگری سوم شد و سجاد دست پاک عنوان چهارمی را کسب کرد. در مسابقات دو و میدانی که در دو رده نونهالان و نوجوانان در روستای رضوان برگزار شد در پایان در رده سنی نونهالان حمید رضا برزگری اول شد. متین صفر پور دوم و آریا جاوید در مکان سوم ایستاد. در رده سنی نوجوانان امیر محمد رامک عنوان ...
رقابت کارکنان مرد دانشگاه علوم پزشکی فسا در 4 رشته ورزشی
به گزارش وب دا فسا؛ محمدرضا دری افزود: مسابقات ورزشی دهه فجر، با توجه و حمایت ویژه ریاست دانشگاه و معاون توسعه با هدف ارتقای سطح ورزش کارکنان در حال برگزاری است. نفرات برتر رشته تنیس روی میز: مقام اول: آرمان رسولی مقام دوم: ناصر دهقانخلیلی مقام سوم: یوسف علیپوریان مقام چهارم: نبی اله کاری نفرات برتر رشته دارت: مقام اول ...
دانش آموزان بدمینتون باز دختر برتر متوسطه اول فارس مشخص شدند
شیراز مقام اول، زهرا ذاکری از گله دار مقام دوم و درسا کشاورز و فاطمه صلح جو به صورت مشترک مقام سوم را از آن خود کردند. رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: در مسابقات دوبل، تیم دو نفره سیده هیلدا هاشمی و یسنا علیپوریان از ناحیه یک شیراز مقام اول را کسب کردند. وی اضافه کرد: تیم دو نفره خانم ها ملیکا بهزادی و آتینا طاهری از گله دار به ...
اسکیت البرز 10 مدال کسب کرد
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک ، به نقل از ورزش و جوانان البرز، اسکیت سواران آکادمی سروش اسکیت استان البرز با کسب چهار مدال طلا، یک نقره و پنج برنز موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات دستجات آزاد فری استایل کشور شدند. شنتیا صمدی: مقام اول رده سنی 9 الی 11 سال یاسین سلوکی: مقام اول رده سنی 7 الی 9 سال آراد حشمدار: مقام سوم رده سنی 7 الی 9 سال ...
پانزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد/مسابقات تنیس روی میز و دارت در حال ...
.... ورزشکاران شرکت کننده در دو گروه آقایان در 8 رشته فوتسال، والیبال، تیراندازی، دارت، بدمینتون، شطرنج، تنیس روی میز و فوتبال دستی و بانوان در 7 رشته والیبال، تیراندازی، دارت، بدمینتون، آمادگی جسمانی، شطرنج و تنیس روی میز به صورت انفرادی و تیمی با هم به رقابت می پردازند. جوایز نقدی به نفرات اول تا سوم هر رشته اهدا می گردد و نفرات برتر این دوره از مسابقات در مسابقات کشوری حضور خواهند یافت. خبرنگار/ زهرا زنده بودی ...
از برپایی مسابقات طناب کشی تا همایش پیاده روی در سرخه
به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مسابقات متنوع ورزشی در رده های مختلف سنی با استقبال خوبی به همت هیئت ورزش های همگانی شهرستان سرخه برگزار شد. فاطمه صفا رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سرخه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسابقات داژبال دختران و پسران در مجتمع بصیرت روستای مومن آباد با حضور بیش از 70 نفر از دانش آموزان و ...
مسابقات انفرادی المپیاد ورزش کارگری استان یزد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید/ گزارش تصویری+اسامی ...
بخش انفرادی به صدا درآمد. پس از برگزاری مسابقات نفرات اول تا سوم به شرح ذیل معرفی شدند: رشته پرتاب توپ بانوان: سبا شعاع (سپندپیچ اشکذر)، مریم زهرایی(کاشی یاقوت میبد)، مینا اباصلتی(درسا سرام میبد) رشته طناب زنی: نیره دهقانی(کاشی یاقوت میبد)، محدثه عبدلی(شرکت لنا یزد)، کوثر شمس آبادی(کاشی ستاره میبد) رشته پرتاب توپ آقایان: ابوالفضل امینی(یاس کیسه میبد ...
تیم های برتر لیگ تیراندازی با کمان معرفی شدند
به گزارش زیرنویس، هفته پایانی مسابقات لیگ برتر تیراندازی با کمان جام خلیج فارس برگزار شد و تیم های قهرمان مشخص شدند. در پانزدهمین دوره مسابقات 21 تیم حضور داشتند که در نهایت تیم های اول تا سوم در هر رده مشخص شدند. در این مراسم مریم کاظمی پور معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، لشکری [...]
آقایان منتخب قهرمان شهر2 برروی سکوی قهرمانی منطقه 5 ایستادند
محلات ومنطقه اجرا و از نفرات اول تا سوم رشته های شنا و فوتبال تقدیر شد. جلالی در ادامه گفت:در این مراسم از نفرات برتر ده رده سنی شنا در همه محلات منطقه 5 ودر رشته فوتبال در رده سنی نوباوگان محله باغ فیض ناحیه 3 مقام اول، محله جنت آباد ناحیه 7 مقام دوم وهمچنین در رده نونهالان نوجوانان محله کن ناحیه 2 مقام اول ومحله باغ فیض ناحیه 3 مقام دوم را کسب کردند تقدیر شد. وی در خاتمه ...
معرفی نفرات برتر کاراته بانوان ناشنوا قهرمانی کشور
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان بانوان گرامیداشت دهه مبارک فجر امروز چهارشنبه 18 بهمن، در دو بخش کاتا و کومیته با شناخت نفرات برتر در کمپ تیم های ملی فدراسیون به پایان رسید. در بخش کاتا (انفرادی) مقام اول: مژده مردانی (فارس) مقام دوم: سمانه برجی (البرز) مقام سوم: مهناز حسن زاده (خراسان رضوی) ...
مصاف شمشیربازان نوجوان اصفهانی به مناسبت دهه مبارک فجر
به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مسابقات شمشیربازی قهرمانی استان اصفهان در رده سنی نوجوانان به مناسبت دهه مبارک فجر در روز جمعه 13 بهمن 1402 در دو بخش آقایان و بانوان در سه اسلحه اپه،فلوره و سابر با شرکت 38 شمشیرباز به میزبانی آکادمی روزبه سرهنگ پور برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. مراسم اهدا مدال و جوایز مسابقات با حضور محسن رنجبر و بهارک مرادی رئیس و نایب رئیس هیئت شمشیربازی استان اصفهان ...
رئیس فدراسیون اسکواش: هدف ما قرار گرفتن جزو سه تیم برتر در آسیا است
امیر عزیزی پور روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار کرد: در این راستا مسابقات و اردوهای مختلفی برپا می کنیم تا تیم ملی اسکواش با قدرت کامل در رقابتهای قهرمانی آسیا حضور یابد. وی که برای شرکت در مرحله نخست لیگ برتر اسکواش و نیز بهره برداری از فاز نخست خانه اسکواش گیلان به رشت سفر کرده است، افزود: روز اول اسفندماه مسابقات اسکواش جایزه بزرگ در جزیره کیش برگزار ...
پایان مرحلۀ اول مسابقات ورزشی کارکنان بنیاد شهید آذربایجان شرقی/ نفرات برتر معرفی شدند
...> در مسابقۀ دارت نیز که با شرکت 12 همکار خانم و بصورت انفرادی در دو ستِ سه پرتابی برگزار شد، در نهایت فاطمه پارسا با 102 امتیاز به مقام نخست، فاطمه مهدی پور با 77 امتیاز به مقام دوم و رضوان خدایی با 64 امتیاز به مقام سوم دست یافت. در مرحلۀ دوم این مسابقات که زمان دقیق برگزاری آن متعاقباً اعلام خواهد شد، تیم های فوتسالِ کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با یکدیگر مصاف خواهند داد. مسابقات جام شهدای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به همت اداره منابع انسانی اداره کل برگزار می شود. انتهای پیام/ ...
تیم های برتر مسابقات ورزشی آبفای استان اصفهان به مناسبت دهه مبارک فجر مشخص شدند
تا سوم شدند. در رشته تنیس روی میز تیم های آبفای منطقه 4، پیشکسوتان و انبار و اموال به ترتیب اول تا سوم شدند. در رشته شنا و در رده سنی بالای 40 سال مهرداد حیدری، محسن طاهری و رامین صیافی و در رده سنی زیر 40 سال علی کاوه ای، بهزاد آقابابایی و بهرام کاظمی به ترتیب اول تا سوم شدند. در این دوره از رقابت ها که از اواخر آذر ماه سال جاری و با هدف افزایش نشاط سازمانی و سلامتی در میان کارکنان شرکت آغاز شد نزدیک به 1000 نفر در آن شرکت کردند. شایان ذکر است مسابقات ورزشی آبفای استان اصفهان در بخش بانوان نیز از هفته آینده آغاز خواهد شد. ...
مسابقات تنیس روی میز فرزندان پسر شرکت ملی نفت ایران در محمودآباد
مسابقات تنیس روی میز فرزندان پسر رده 25 سال و کمتر و 17 سال و کمتر شرکت ملی نفت ایران تیم های برتر در 2 بخش تیمی و انفرادی که در مجتمع ورزشی آموزشی نفت محمودآباد برگزار شد. در رده سنی 17 سال و کمتر، علی ساربان از ملی حفاری و محمد حسین خدری از نفت و گاز پارس اول و دوم شدند و محسن کاین مهر از نفت خزر و مهدی پیرامون از مناطق مرکزی به مقام سوم مشترک دست یافتند. اشکان ادهمی از ...
مسابقات دو و میدانی قهرمانی آموزشگاه های استان در مقطع متوسطه دوم پسران و دختران برگزار شد
) مقام سوم: رقیه شادیه(دره شهر) ماده پرتاب دیسک: مقام اول: زهرا زبان رانیک(ملکشاهی) مقام دوم: یسری غلامی(ملکشاهی) مقام سوم: زینب خورشیدی نژاد(ایلام) ماده پرش طول مقام اول: سارینا چراغی (هلیلان) مقام دوم: پردیس فتح الهی (مهران) مقام سوم: سنا سبزواری(دهلران) *نتایج تیمی: مقام اول تیمی: شهرستان مهران مقام دوم تیمی: شهرستان بدره مقام سوم تیمی: شهرستان ایلام نفرات منتخب این دوره از مسابقات جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور به استان اصفهان اعزام خواهند شد. ...
گرامیداشت دهه فجر با برگزاری مسابقات چالش پلانک
زنی در چالش پلانک، مرحله اول پایگاهی را با موفقیت پشت سر گذاشته و در مرحله دوم در سطح حوزه و تعیین نفرات اول تا سوم هر رده سنی در محل باشگاه ذوالفقار بنیاد به رقابت پرداختند. سعادتمند در انتها با بیان فواید انجام پلانک به طور مستمر گفت: از فواید فوق سری پلانک می توان به رفع افتادگی شانه ها و قوز گردن، عضله سازی کمر، ایجاد استایل صحیح راه رفتن و چربی سوزی شکم و پهلوها اشاره کرد. رکورد به ...
پایان کار مسابقات گلبال المپیاد ورزش محلات یزد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، گلبال نام رشته تیمی ویژه نابینایان و کم بینایان است که در آن تیم ها توپ را با دست به سمت دروازه تیم مقابل پرتاب می کنند؛ این رشته هم در بخش مردان و هم در بخش بانوان، در روز های پایانی یازدهمین المپیاد ورزش محلات یزد برگزار شد. در رقابت های بانوان که با شرکت 5 تیم در سالن فیاض بخش برگزار شد، تیم های کهکشان صفاییه، آفتاب رزمندگان و تیم آسمان خرمشاه به ترتیب اول تا سوم شدند. همچنین در رقابت های گلبال آقایان، قهرمانی به تیم توحید صفاییه رسید و تیم های استقلال آزادشهر و وحدت مارکار در رتبه های بعدی قرار گرفتند. ...
مسابقات دارت بانوان شاغل در شرکت نفت جی شهرستان شاهین شهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اصفهان مسابقات دارت بانوان شاغل در شرکت نفت جی شهرستان شاهین شهر برگزار شد. 25 نفر از بانوان شاغل در شرکت نفت جی روز سه شنبه مورخ 17 بهمن با حضور در مسابقات دارت کارکنان با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان این مسابقات خانم ها : گیوی، حیدری و قرگزلو با کسب امتیازات بالاتر به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات را کسب کردند. این مسابقات در قالب جشنواره ورزشی کارکنان ویژه دهه مبارک فجر برگزار شد. ...
مقام سوم تیم تنیس روی میز قهرمانی کارکنان دانشگاه های استان
تیم تنیس روی میز کارکنان دانشگاه با ترکیب نفرات زیر در مسابقات حضور یافتند و موفق به کسب مقام سوم شدند. در این مسابقات تیم های دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه خوراسگان به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافتند. ترکیب نفرات تیم دانشگاه هنر اصفهان: آقایان عبدالعزیز روش، سید علیرضا سجادیان و محمد مهدی ابوطالبی- سرپرست آقای امیر شاه قلیان ...
مسابقات ددلیفت قویترین مردان و پرس سینه باشگاه های کاشان از فردا پنجشنبه آغاز می شود
کاشان تأکید کرد: مسابقات پرس سینه نیز به صورت داخلی در سطح قهرمانی باشگاه های شهرستان کاشان است و حضور ورزشکاران شهرستان های دیگردر این مسابقات ممنوع است و در صورتی مشخص شود ورزشکاری از شهرهای دیگر به غیر از کاشان در ترکیب باشگاهی قرار داشته باشد مربی و یا مدیر باشگاه به کمیته انضباطی معرفی و عنوان کسب شده باطل و پس گرفته خواهد شد. به گفته وی به نفرات اول تا سوم اوزان مختلف مسابقات ددلیفت قویترین مردان و پرس سینه حکم قهرمانی و مدال و به تیم های برتر هر رده سنی کاپ و حکم تیمی اهدا خواهد شد ضمن اینکه به اورال هر رده سنی کمربند قهرمانی و رده پیشکسوتان یک کمربند اهدا خواهد شد. ...