پنجمین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج برترین های خود را شناخت
سایر منابع:
سایر خبرها
پنجمین جشنواره ملی فیلم بسیج به کار خود پایان داد
نویسندگی بهروز زارعی از استان سمنان، رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه ننه علی به نویسندگی غلام حیدری از استان تهران و رتبه اول شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه نذر به نویسندگی فرزاد خاقانی از استان اردبیل تعلق گرفت. *جوایز بخش نماهنگ در بخش نماهنگ رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نماهنگ کریم آباد به تهیه کنندگی هاشم مسعودی ...
پایان جشنواره ملی تئاتر درسی در میناب/ دریافت 13 هزار اثر
داوران کودک داوری شد که نمایش تلپورت علمی از استان البرز، نمایش کلید حل معما از استان قم و معرفی اعداد اعشار هم از استان کرمان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. وی افزود: در بخش کارگردانی، نویسندگی، بازیگری، موسیقی، طراحی صحنه، گریم و بروشور دانش آموزانی از شهرستان های میناب، قم، البرز، سمنان، لاهیجان، کرمان و لرستان حائز رتبه برتر شدند. انتهای پیام ...
ماراتن مِسیه 1402 به کار خود پایان داد
، آرمان محمدی، علیرضا آقایی میبدی و محمدرضا بشیری به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا سوم و دریافت تقدیرنامه و لوح ویژه ماراتن مسیه 1402 شدند. همچنین به انتخاب هیات داوران بخش عکاسی این رقابت، لوح یادبود زنده یاد آریا کریمی به سارا رضابنده لو به عنوان عکاس برگزیده بخش آموزشی اهدا شد. این برگزیدگان در مراسم اختتامیه ای که روز جمعه با حضور 167 شرکت کننده (مجموع داوران و منجمان ...
معرفی برترین های مسابقات ورزشی کارکنان آموزش و پرورش استان سمنان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، مسابقات ورزشی کارکنان در دو رشته تنیس روی میز و دارت ویژه خواهران و برادران شاغل در اداره کل آموزش و پرورش استان، پنج شنبه 17 اسفند 1402 در مجموعه ورزشی فرهنگ سمنان برگزار شد . در این دوره از مسابقات که 22 شرکت کننده در رشته تنیس روی میز و 24 شرکت کننده در رشته دارت به رقابت با یک دیگر پرداختند، در رشته دارت، علی محبی ...
جشنواره فیلم بسیج به پایان رسید/ تجلیل از جمال شورجه و جعفر دهقان
...> فیلمنامه در بخش فیلمنامه با حضور داوران این بخش و قرائت بیانیه هیأت داوران فیلمنامه برگزیدگان این بخش اعلام شدند: رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه مرزبان نوشته بهروز ذالی از سمنان اهدا شد. رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه ننه علی به نویسندگی غلام حیدری از استان تهران تعلق گرفت. رتبه اول، تندیس جشنواره، دیپلم اف ...
طراحی و اجرای نشان دانش آموزی حاج قاسم در آموزش و پرورش سمنان/ کسب رتبه سوم کشوری در زمینه مولدسازی توسط ...
متوسطه نیز تا اول مرداد سال آتی، انجام شود، تأکید کرد: اتاق وضعیت به صورت هفتگی، برگزار و وضعیت نیروی انسانی و... بررسی شود . مدیرکل آموزش و پرورش سمنان در پایان سخنانش با بیان این که رتبه سوم کشوری سهم آموزش متوسطه استان در زمینه مولدسازی شده، درخصوص سنجش مدارس، وضعیت نیروهای خریدخدمات، اجرایی سازی آیین نامه مسیر رشد معلمی، تشکیل شورای تعیین شهریه در استان و... مطالبی بیان کرد . ...
خبرنگار کردستانی مقام سوم جشنواره ابوذر را دریافت کرد
مقاله رتبه اول سمیرا گمار از همدان رتبه دوم علی بهاری از قم رتبه سوم محمد شکاری از خراسان شمالی بخش گزارش رتبه اول دلال آلبوشهبازی از خوزستان رتبه دوم لیلا کوچک زاده خراسان رضوی رتبه سوم مشترک طاهره نوید آرین آذربایجان غربی و چنور صادقی از کردستان بخش موشن گرافیک رتبه اول امیر اسماعیلی از آذربایجان شرقی رتبه دوم حسین شیخلو از ...
نمایش کلید حل معما رتبه برتر سومین جشنواره تئاتر درسی کسب کرد
فرهنگی شهرستان میناب با اشاره به داوری آثار توسط سه داور بخش کودک، اظهار داشت: از نگاه داوران بخش کودک، نمایش تله پورت از البرز، کلید حل معما از قم و معرفی اعداد اعشار از کرمان به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند و عنوان بهترین بازیگر بخش پسران به محمد مهدی حسینی از کرمان رسید و رتبه دوم نیز از آن آرشین بهرامی از تهران شد و کیان ابرم از بندرعباس نیز حائز رتبه سوم شد و تیام یاراحمدی از لرستان با ...
چگونه مجوز الکترونیکی (شناسه یکتا) دریافت کنیم؟
به گزارش سیتنا، مرکز ملی بهبود فضای کسب و کار آخرین رتبه بندی استان ها در صدور شناسه یکتا برای پروانه های کسب کاغذی را تا 18 اسفند ماه منتشر کرد. بر این اساس استان های لرستان، گیلان و همدان در صدر جدول حذف پروانه کسب های کاغذی هستند و استان های آذربایجان غربی، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام در قعر جدول حذف پروانه کسب های قدیمی و کاغذی هستند. بر اساس نظارت مستمر مرکز ملی بهبود ...
پایان جشنواره فیلم بسیج
، نماهنگ، مستند و پویانمایی همراه بود؛ در بخش فیلمنامه، فرزاد خاقانی از اردبیل رتبه اول جشنواره بسیج، تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به خود اختصاص داد. در بخش نماهنگ رتبه اول شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به نماهنگ ایران دخت اهدا شد. در بخش پویانمایی رتبه اول، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به درخت ترش به کارگردانی اکبر تراب پور از استان همدان اهدا شد. جایزه بخش مستند را فیلم مستند استوار گنجی به کارگردانی عباس شفیعی از استان خوزستان گرفت و در بخش فیلم داستانی نیز رتبه اول شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلم بران می کنم به کارگردانی جمال احمدی اهدا شد. ...
منطقه همدان میزبان مرحله نیمه نهایی 27مین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
خانواده های شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی بوده که تا کنون 26 دوره آن در 3 مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی برگزار و به پایان رسیده است. در مرحله نیمه نهایی 27مین دوره نیز نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات مشخص و حائزین رتبه اول در 5 گروه و7رشته به مرحله نهایی در مشهد مقدس راه خواهند یافت. ...
سردار سلیمانی: شهرک سینمایی دفاع مقدس در سال 1403 تکمیل می شود
آشتیانی از تهران * بهترین پویانمایی رتبه سوم، انیمیشن دوست خط خطی از استان خراسان شمالی رتبه دوم، انیمیشن رنگین کمان از استان خراسان رضوی رتبه اول، انیمیشن درخت ترش به کارگردانی اکبر تراب پور از استان همدان جایزه ویژه این بخش به انیمیشن پیچ تاریخ به میلاد محمدی از استان تهران رسید. همچنین انیمیشن خانه دزد به کارگردانی حمید نخعی از استان یزد دیگر جایزه ...
کسب رتبه برتر نهمین جشنواره ابوذر توسط خبرنگار همدانی
در حوزه رسانه و فعالان این عرصه به شمار می رود، از آنجا که هر ساله خبرنگاران همدانی در این جشنواره کشوری حائز رتبه های برتر بوده اند این بار نیز در نهمین دوره از برگزاری این جشنواره سمیرا گمار از استان همدان رتبه اول در بخش یادداشت و سرمقاله را کسب کرد. قوامی مشفق یادآور شد: نهمین جشنواره رسانه ای ابوذر در قالب های گزارش، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی ، عکس، کلیپ ...
معرفی برترین های پینگ پنگ نونهالان کشور در همدان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان ؛ در پایان سه روز رقابت، نیکان شیروانی از تهران قهرمان شد، محمد پارسا سجادی از استان فارس در جایگاه دوم قرار گرفت و امیررضا خسروی از لرستان و محمدمهدی سبزواری از فارس مشترک در جایگاه سوم ایستادند. رادین موسیوند نونهال همدانی هم به مقام پنجم این رقابت ها دست یافت. مسابقات پینگ پنگ نونهالان پسر کشور با حضور یکصد ورزشکار از استان های مختلف به میزبانی سالن شهید یونسی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد. این مسابقات با عنوان نکوداشت فرهاد ظهیری مربی سازنده و پیشکسوت همدان تا 21 اسفند در بخش دختران برگزار می شود. ...
خبرنگاران ایرنا در البرز موفق به کسب هفت جایزه جشنواره رسانه ای ابوذر شدند
بخش ویژه غزه و فلسطین عنوان اول را از آن خود کردند. اسامی برترین های جشنواره ابوذر البرز به شرح زیر است: بخش مصاحبه: شایسته تقدیر: سمیه فصاحت (خبرگزاری ایسنا) و سیده زهرا فوج (خبرگزاری بسیج) رتبه سوم: رقیه دین محمدی (خبرگزاری بسیج و تیتریک) رتبه دوم: فاطمه دانایی (خبرگزاری شبستان) بخش تیتر: شایسته تقدیر: رسول فلاح پور (روزنامه جام جم) رتبه سوم: سمیرا مرادی (پایگاه ...
تدارک صداوسیمای استان سمنان در ماه مبارک رمضان برای میهمانان خدا
... " زیر باران" عنوان ویژه برنامه سحر گاهی صدای استان سمنان به تهیه کنندگی علی زیاری و گویندگی محمدرضا خطیبی است که در سحر گاهان ماه مبارک رمضان بصورت زنده از ساعت 3:30 الی5 با آیتم های زیر پخش خواهد شد. بحث کارشناسی، ارائه مطالب علمی و عرفانی، گزارش هایی از مناطق مختلف شهری و روستایی، سخنانی از بزرگان دین، شرح دعاهایی ازمفاتیح الجنان و شرح دعای سحر، تلفن های شنوندگان و پخش دعای ...
رقابت ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه فرهنگیان زاهدان
به گزارش جام جم آنلاین ،رئیس جهاد دانشگاهی استان در آیین اختتامیه این مناظرات گفت از بین چهار تیم مناظره کننده، رتبه اول این مناظرات را تیم اول توسعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رتبه دوم این مناظرات را تیم شهید فیروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و رتبه سوم مسابقات را تیم رعد از دانشگاه فرهنگیان و مقام چهارم را تیم شهید احمدی روشن از دانشگاه فرهنگیان کسب کردند. صفدری با اشاره به اینکه هدف ...
معرفی برترین های رویداد تولید محتوا تا تجلیل از چهره سال فضای مجازی
. برگزیدگان بازی، پویانمایی و نرم افزار در بخش پویانمایی ، تیم تهران بزرگ در رتبه سوم، تیم کرمانشاه در رتبه دوم و تیم استان سمنان در رتبه نخست از این بخش حائز مقام شدند. در بخش بازی های ویژه تلفن همراه ، مقام سوم به تیم استان خراسان رضوی، رتبه دوم به تیم استان آذربایجان غربی و رتبه نخست به تیم استان سمنان تعلق پیدا کرد. همچنین از نگاه هیئت داوران تیم استان ...
بی توجهی به فرهنگ و هنر باید جبران شود
...، رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه مرزبان به نویسندگی بهروز زارعی از استان سمنان رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه ننه علی به نویسندگی غلام حیدری از استان تهران رتبه اول شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه نذر به نویسندگی فرزاد خاقانی از استان اردبیل تعلق گرفت. جوایز بخش نماهنگ در بخش نماهنگ ...
ورود 40 نماینده جدید به مجلس خبرگان در انتخاباتی غیررقابتی /آملی لاریجانی رأی نیاورد و رفت، علم الهدی ...
، غلامعلی نعیم آبادی، محمود محمدی عراقی، عبدالجواد ابراهیمی فر، سعید صلح میرزایی و محمدرضا ناصری از استان تهران ؛ عبدالله کیوانی هفشجانی از چهارمحال بختیاری ؛ سیدمجتبی حسینی از خراسان رضوی ؛ آقایان امیررضا هدایی، ابوالحسن حسنزاده و حسین رفیعی از استان خوزستان ؛ جواد جعفری از زنجان ؛ سیدمحمدمهدی باقری از سمنان ؛ عبدالرحمن رائفی از سیستان و بلوچستان ؛ سیدمحمدعلی مدرسی طباطبائی و سیدعلیرضا دانا از ...
معرفی برگزیدگان پنجمین رویداد تولید محتوای بسیج/ سردار سلیمانی: مسئولیت مهم فضای مجازی روشنگری حقایق ...
ساختارهای سنتی موثرتر نباشد، کم اثرتر نیست. در این مراسم از بازی رایانه ای مدال ذوالفقار رونمایی شد. ** برگزیدگان بازی، پویانمایی و نرم افزار در بخش پویانمایی، تیم تهران بزرگ در رتبه سوم، تیم کرمانشاه در رتبه دوم و تیم استان سمنان در رتبه نخست قرار گرفتند. در بخش بازی های ویژه تلفن همراه، مقام سوم به تیم استان خراسان رضوی، رتبه دوم به تیم استان آذربایجان ...
اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزار شد
...، تیم کرمانشاه در رتبه دوم و تیم استان سمنان در رتبه نخست از این بخش حائز مقام شدند. در بخش بازی های ویژه تلفن همراه، مقام سوم به تیم استان خراسان رضوی، رتبه دوم به تیم استان آذربایجان غربی و رتبه نخست به تیم استان سمنان تعلق پیدا کرد. همچنین از نگاه هیات داوران تیم استان همدان شایسته تقدیر به خاطر ساخت نرم افزار ویژه شد. در حوزه نرم افزار های تلفن همراه رتبه سوم ...
اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزار شد
...، تیم کرمانشاه در رتبه دوم و تیم استان سمنان در رتبه نخست از این بخش حائز مقام شدند. در بخش بازی های ویژه تلفن همراه، مقام سوم به تیم استان خراسان رضوی، رتبه دوم به تیم استان آذربایجان غربی و رتبه نخست به تیم استان سمنان تعلق پیدا کرد. همچنین از نگاه هیات داوران تیم استان همدان شایسته تقدیر به خاطر ساخت نرم افزار ویژه شد. در حوزه نرم افزار های تلفن همراه رتبه سوم ...
رقابت 3تیم خراسان جنوبی در رویدادملی تولیدمحتوای بسیج
.... وی هدف از حضور در این رقابت را در کنار کسب رتبه آشنایی تیم ها با سطح رقابت های کشوری بیان کرد و افزود: 3 تیم برتر استان در بخش پویا نمایی، بازی های تلفن همراه و نرم افزار های ویژه تلفن همراه در این رقابت ها شرکت کرد. براتی تصریح کرد: همه این تیم های تولید محتوا از ابتدای سال تشکیل داده شده و آموزش ها در شهرستان ها به صورت ویژه ارائه شده و این افرادی که در تیم ها حضور ...
درخشش پایگاه خبری صدای زرند در چهارمین جشنواره رسانه و عدالت (+لیست برترین های جشنواره)
... بخش خبر و گزارش خبری، خبرگزاری های برگزیده جشنواره رسانه و عدالت: 1. اول: خبرگزاری فارس 2. دوم: خبرگزاری ایرنا 3. سوم: خبرگزاری تسنیم و خبرگزاری ایسنا بخش تیتر خبرگزاری های برگزیده جشنواره رسانه و عدالت: 1. اول: خبرگزاری ایرنا 2. دوم: خبرگزاری ایمنا 3. سوم: باشگاه خبرنگاران جوان و شبستان جنوب بخش مصاحبه و ...
هزار و 65 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در همدان پرداخت شد
آنها را علاوه بر کاریابی ها در اختیار مراجع و نهادهای مختلف قرار داده ایم تا به جوانان جویای کار معرفی کنند. همدان رتبه سوم کشور در صحت نتایج راستی آزمایی آمار اشتغال مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان از رتبه سوم کشوری این استان در صحت نتایج راستی آزمایی فرصت های شغلی استان خبر داد و افزود: راستی آزمایی ها از سوی بخش خصوصی و پیمانکاران از تهران صورت گرفته و در اختیار ...
تصاویر: اختتامیه نوزدهمین جشنواره ره آورد سرزمین نور
همزمان با اختتامیه نوزدهمین جشنواره ره آورد سرزمین نور برگزیدگان این رقابت معرفی شدند؛ امروز همزمان با برگزاری اختتامیه نوزدهمین جشنواره ره آورد سرزمین نور با حضور فرمانده سپاه کشور و دیگری مسئولان کشوری، استانی و محلی برگزیدگان این رقابت معرفی شدند؛ در بخش عکس حرفه ای حسین زهره وند از تهران و در بخش عکس با تلفن همراه، زینب میرزابابایی از شازند و در پوستر نیز محمد متقی منش از اهواز مقام اول را کسب کردند. ...
انعکاس رسانه ای درخشش استان خوزستان در مسابقات قرآن روستاییان و عشایر کشور
به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها، بیست و نهمین دوره مسابقات روستاییان و عشایر کشور 14 و 15 اسفند با حضور 140 نفر از برگزیدگان این مسابقات در مشهد مقدس برگزار شد. در این مسابقات 10 نفر از نمایندگان استان خوزستان حضور یافتند و در رقابت با قاریان دیگر استان ها، موفق به کسب هفت رتبه برتر شدند. حامد کرم اله چعب، در این مسابقات رتبه اول رشته قرائت تحقیق را کسب کرد. یوسف عیاشی نیز ...