نمایش " کلید حل معما " حائز رتبه برتر سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور شد
سایر منابع:
سایر خبرها
دانش آموزان قمی با اجرای تئاتر کلید حل معما برگزیده سومین جشنواره ملی تئاتر درسی ایران شدند.
در نوبت صبح و در نوبت عصر نیز آثار صفر فرشته از نظرآباد البرز، کلید حل معما از قم، بلبل باهوش از دیر بوشهر، احساسات ما از میناب هرمزگان و نمایش همسایگان از بابلسر مازندران به نمایش درآمد. شایان ذکر است، در پایان این جشنواره دانش آموزان قمی با اجرای تئاتر کلید حل معما برگزیده سومین جشنواره ملی تئاتر درسی ایران شدند. ...
تجلیل از دانش آموزان پایه پنجم دبستان شهید اندرزگو
...> سرپرست فرمانداری بندرعباس ادامه داد: نمایش چشمه و سنگ از بندرعباس، تله پورت علمی از البرز و همچنین اثر ارغوان در یک قاب از شهرستان رودان به صورت مشترک از دیدگاه داوران توانستند رتبه سوم این جشنواره را به خود اختصاص دهند گفتنی است 25 اثر نمایشی از استان های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، بوشهر، تهران، فارس، مازندران، البرز، یزد، گیلان، لرستان، کرمان، قم، زنجان و هرمزگان در این جشنواره به رقابت پرداختند. ...
معرفی برترین های جشنواره ملی تئاتر درسی در میناب
مجید ره پرور دبیر جشنواره ملی تئاتر درسی میناب گفت: 25 گروه از 18 استان به مدت دو روز در جشنواره ملی تئاتر درسی ب ا هم رقابت کردند و در نهایت نمایش کلید حل معما از استان قم حائز رتبه اول، نمایش سفر پر ماجرا از زنجان، آداب دوستی از آبادان و احساسات ما از میناب مشترکاً دوم شدند و نمایش چشمه و سنگ از بندرعباس، تلپورت علمی از البرز و ارغوان در یک قاب هم از رودان مشترکاً سوم شدند. وی افزود ...
3 رتبه برتر جشنواره ملی تئاتر درسی به بوشهری ها رسید
محمود حق دوست در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: نمایش بلبل باهوش از مدرسه اندیشه منطقه بردخون پس از انتخاب هیئت داوران، در مرحله نهایی جشنواره ملی تئاتر درسی در میناب استان هرمزگان به اجرا گذاشته شد. وی افزود: نمایش بلبل باهوش توانست در بخش طراحی حرکت، مقام اول و در بازیگری دختران، هدی شهری موفق به کسب مقام شایسته تقدیر گردد. حق دوست خاطرنشان کرد: گفتنی است کانون امام خمینی ...
برترین دانش آموزان هنرمند کشور معرفی شدند
از آنان تقدیر شد. در نهمین دوره جشنواره هنرهای مدرسه 23 هزار اثر از 39 کشور دنیا به دبیرخانه جشنواره رسید. در مراسم اختتامیه این دوره، 120 دانش آموز برگزیده از 24 استان کشور در اردوی برگزیدگان شرکت کردند که در مجموع 57 گروه طرحی را با عنوان روایت قهرمانان پیشرفت انتخاب کردند و این طرح توسط داوران بررسی شد و 18 طرح جایزه گرفتند. در بخش بین الملل این دوره از جشنواره ...
دغدغه های ریالی و بی خیالی ارزی/نقد رسالت بر رویکرد مجمع روحانیون مبارز/عزل معاونت سیاسی صدا وسیما
ت | تماس با ما | پیوندها | جستجو | آرشیو | آب و هوا | خبرنامه | RSS تبریز | ارومیه | اردبیل | البرز | اصفهان | ایلام | بوشهر | تابناک تهران | چهارمحال و بختیاری | خراسان جنوبی | خراسان رضوی | خراسان شمالی | خوزستان | زنجان | سمنان | سیستان و بلوچستان | فارس | قزوین | قم | کردستان | تابناک کرمان | کرمانشاه | کهگیلویه و بویراحمد | گلستان | گیلان | لرستان | مازندران | مرکزی | هرمزگان | همدان | یزد | تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تابناک می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید ...
بهترین فیلم های اجتماعی ایرانی | از اجاره نشین ها تا شاید وقتی دیگر
است تا یکی از تولیدکنندگان بزرگ شیشه را دستگیر کند. فیلم متری شیش و نیم که در سی وهفتمین دوره جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد، توانست عنوان پرمخاطب ترین فیلم دهه 90 را بدست آورد. این فیلم که با اسم قانون تهران در جشنواره سزار نیز شرکت داشت و به جشنواره ونیز هم راه پیدا کرده بود. متری شیش ونیم که در دسته ی آثار پلیسی قرار می گیرد، در حیطه ی مواد مخدر ...
پنجمین جشنواره ملی فیلم بسیج به پایان رسید
در بخش فیلمنامه نویسی، رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه مرزبان به نویسندگی بهروز زارعی از استان سمنان رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه ننه علی به نویسندگی غلام حیدری از استان تهران رتبه اول شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه نذر به نویسندگی فرزاد خاقانی از استان اردبیل تعلق گرفت. جوایز بخش نماهنگ در بخش نماهنگ ...
افتخار آفرینی مربی فرهنگی و عضو پیشین کانون هرمزگان در دومین مسابقه ی قصه گویی امید مشهد
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان، این رویداد، توسط موسسه ی توکا انوشه ی دستان پرداز و با حمایت شرکت ایوان فرش و جهاد دانشگاهی مشهد برگزار شد و با استقبال قصه گویان، دانشجویان، اساتید، علاقمندان به حوزه ادبیات کودک و خانواده ها همراه بود. این مسابقه که با شعار قصه ی امید بگو، جایزه امید بخش بگیر! و برای دومین سال برگزار می شود در دی ماه فراخوان خود را در ...
کسب رتبه نخست جشنواره خوارزمی به همت دانش آموزان استان کرمان
رضا رضایی با اشاره به کسب رتبه نخست جشنواره خوارزمی به همت دانش آموزان استان کرمان گفت: در سال تحصیلی 1402-1401 در بخش دانش آموزی بیست و پنجمین دوره این جشنواره، استان کرمان 310 طرح در سامانه جشنواره ثبت شد که از این حیث، اداره کل استان کرمان در جایگاه اول کشور قرار گرفت و از نظر تعداد کل طرح ها به ترتیب اداره کل شهر تهران با 307 و اداره کل البرز با 289 طرح در جایگاه های دوم و سوم کشور قرار ...
اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی تلاوت های تقلیدی
اصفهان سجاد نوروزیان از اصفهان محمد اسماعیلیان از خراسان رضوی امیرحسین باقری از قم محمدحسین اقبالی از قم محمدمهدی دمرچلی از البرز عرشیا حسین زاده از مازندران محمدطه کاظمی از بوشهر ابوالفضل عدالت خواه از بوشهر محمد اسماعیلی از چهارمحال و بختیاری مقطع سنی 17 تا 22 سال محمد سبحان پرسم از تهران ابوالفضل نبی لو از تهران ...
سردار سلیمانی: شهرک سینمایی دفاع مقدس در سال 1403 تکمیل می شود/ برگزیدگان جشنواره فیلم بسیج معرفی شدند + ...
رتبه اول، نماهنگ ایران دخت عبدالحسین میردامادی از استان قم جایزه ویژه بخش مظلومیت فلسطین: نماهنگ منجی العالم به تهیه کنندگی محمد جواد آشتیانی از تهران * بهترین پویانمایی رتبه سوم، انیمیشن دوست خط خطی از استان خراسان شمالی رتبه دوم، انیمیشن رنگین کمان از استان خراسان رضوی رتبه اول، انیمیشن درخت ترش به کارگردانی اکبر تراب پور از استان همدان جایزه ویژه ای ...
سیری بر سومین جشنواره امامت و مهدویت با بیش از 50 هزار اثر
شرکت کننده در این جشنواره، 36 نفر پس از انجام مصاحبه و ارزیابی های صورت گرفته در مرحله نهایی با هم به رقابت خواهند پرداخت. پس از رقابت شرکت کنندگان راه یافته به مرحله نهایی، نفرات اول تا پنجم دومین این جشنواره مشخص شدند. بر این اساس، مقام نخست جشنواره ملی مشاعره علوی را مهران قربانی (استان اصفهان) و هامان فراهانی (استان تهران) به صورت مشترک کسب کردند، حمیدرضا مهیمنیان نژاد در بخش دانش ...
نفرات برتر نخستین جشنواره ملی عودنوازی قشم معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری مهر ، علی ثابت نیا در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی عود نوازی قشم، اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش موسیقی نواحی و موسیقی دستگاهی در دو رده سنی جوان و بزرگسال برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره همچنین از هنرمند نوجوان شهراد شیخی تقدیر شد و به قید قرعه از میان استعدادهای جوان حاضر در جشنواره به خانم آوا پریشانی و آقای ایلیا تونک، دو دستگاه ...
محمدی: تمام تلاشم را کردم تا به تیم ملی فوتسال بازگردم/ چالش متفاوتی را برگزیدم
دیم وی در مورد اینکه پالایش نفت بندرعباس در قامت یک شگفتی ساز ظاهر شد و در رتبه پنجم لیگ برتر فوتسال ایستاد، خاطر نشان کرد: کارمان را دوستانه شروع کردیم و نتایج خوبی گرفتیم. هرمزگان پُرشورترین هواداران ایران را دارد و آنها سالن را در هر مسابقه پُر می کردند. بسیاری از بازی ها را به خاطر جوانی تیم از دست دادیم، اما این جوانان نیازمند آزمون و خطا هستند. با این وجود روند صعودی را در پیش گرفتیم و نتا ...
قدردانی از یک روحانی حامی تئاتر/ تاثیر تئاتر بیشتر از سخنرانی است
مهربان جنگل از استان گیلان-شهر رشت برگزیده: سمیرا خانزادی و میترا محمدی، نمایش فرزند نیل از تهران صداپیشگی رتبه سوم: هانیه هادی نژاد، نمایش بقچه زری از استان هرمزگان-بندرعباس رتبه دوم: گروه صداپیشگان نمایش زال و سیمرغ از کرمانشاه عروسک گردانی رتبه سوم: گروه عروسک گردانی نمایش زال و سیمرغ از کرمانشاه رتبه دوم: گروه عروسک ...
پنجمین جشنواره ملی فیلم بسیج به کار خود پایان داد
نویسندگی بهروز زارعی از استان سمنان، رتبه دوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه ننه علی به نویسندگی غلام حیدری از استان تهران و رتبه اول شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلمنامه نذر به نویسندگی فرزاد خاقانی از استان اردبیل تعلق گرفت. *جوایز بخش نماهنگ در بخش نماهنگ رتبه سوم شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نماهنگ کریم آباد به تهیه کنندگی هاشم مسعودی و ...
ضرورت همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه ها برای خدمات رسانی در ایام گردشگرپذیری جزیره قشم
آماده سازی شرایط برای میزبانی شایسته از گردشگران را ارائه دادند. رنسانس عودنوازی ایران در 10 سال گذشته شکل گرفته است رئیس نخستین جشنواره ملی عودنوازی قشم گفت: رنسانس عودنوازی در 10 سال گذشته با رویکرد اجرا و پژوهش در کشور شکل گرفته است. 157 اثر از 137 هنرمند به دبیرخانه نخستین جشنواره عودنوازی قشم ارسال شد که با نظر نهایی داوران، 36 اثر برای اجرا به این جشنواره که روز های ...
کسب دو مقام سومی توسط خبرنگاران قزوینی در جشنواره رسانه ای ابوذر
معرفی وتجلیل شدند: بخش گزارش ویدئویی: رتبه اول فرهاد شرف پور از هرمزگان رتبه دوم زهرا نجمی پور از خوزستان رتبه سوم حسین اشراقی از چهارمحال و بختیاری بخش تیتر: رتبه اول به صورت مشترک محمد هودی پور از سیستان و بلوچستان و سمیه محرمی از زنجان رتبه دوم راضیه عباسی از مازندران رتبه سوم به صورت مشترک اسلام انصاری فرد از ایلام و وحید حاج سع ...
برگزیدگان جشنواره ملی تئاتر شبستان معرفی شدند+ اسامی برگزیدگان
بازیگران حاضر در بخش مهر آراء خود را به شرح ذیل اعلام داشت. لوح تقدیر رتبه سوم: مهدیس رجبی نمایش انواء استان مازندران – شهر ساری لوح تقدیر رتبه دوم: فاطمه دیدار، نمایش خسوف عشق استان اصفهان – شهر کاشان تندیش جشنواره و دیپلم افتخار: رقیه عباسی، نمایش خسوف عشق استان اصفهان – شهر کاشان کارگردانی هیئت داوران ضمن تشکر از همه کارگردانان پرشور و پرارزش بخش ...
پایان رقابت 21 منتخب عودنوازی قشم
منتخب بخش موسیقی نواحی از استان خراسان رضوی، مشهد آثاری را در بخش بزرگسالان جشنواره عودنوازی قشم اجرا کردند. دلارام فراهانی متولد 1382 منتخب بخش موسیقی دستگاهی از استان تهران، رضا ترکچین متولد 1378 منتخب بخش موسیقی نواحی از استان هرمزگان، بندرعباس، سامان رازقی متولد 1354 منتخب بخش موسیقی نواحی از استان قزوین، علیرضا رکنی رکن آبادی متولد 1380 منتخب بخش موسیقی نواحی از استان هرمزگان، میناب ...
اسامی 97 نماینده اولی مجلس دوازدهم
ه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 14-استان گلستان؛ حوزه انتخابیه گنبدکاووس 15-استان لرستان؛ خرم آباد و چگنی در دور اول انتخابات از 290 کرسی نمایندگی مجلس تعداد 230 کرسی مستاجر چهار ساله اش را شناخته که از این تعداد تا قبل از برگزاری دور دوم انتخابات که به گفته وزیر کشور در اردیبهشت 1403 برگزار می شود 97 نماینده مجلس اولی هستند. اسامی نمایندگانی که برای اولی ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: تزکیه و اخلاق شرط اصلی تعالی هنر است
ساری لوح تقدیر: علی میرزا عمادی نمایش گیلدا استان چهارمحال و بختیاری شهر سفید دشت تندیس جشنواره و دیپلم افتخار: سید محمد علی موسوی، نمایش خسوف عشق استان اصفهان – شهر کاشان بازیگری هیئت داوران ضمن تقدیر از تلاش همه بازیگران حاضر در بخش مهر آراء خود را به شرح ذیل اعلام داشت. لوح تقدیر رتبه سوم: مهدیس رجبی نمایش انواء استان مازندران – شهر ساری ...
جشنواره آوای مسجد بندرعباس با معرفی برترین ها پایان یافت
هنری ثامن الحجج شهرک امام رضا(ع) در بخش برادران و در گروه تولیدی به ترتیب اول و دوم شدند و هیات داوران در این بخش، گروه سرودی را حائز رتبه سوم ندانست. در بخش برادران و گروه غیرتولیدی نیز گروه های سرود انصارالحجه(عج) بخش شمیل و شهید اسحاق پایان روستای تازیان بالا به طور مشترک اول شدند و گروه سرود کانون فرهنگی هنری سید احمد خمینی شهرک توحید دوم و گروه سرود کانون فرهنگی هنری شهید تراهی روستای ...
راه یابی 20 گروه به مرحله نهایی سرود روستایی رضوی
پایش اولیه آثار با توجه به رای هیئت داوران، 20 اثر مورد پذیرش قرار گرفت تا با دعوت به محل برگزاری جشنواره اثر خود را اجرا کنند. دبیر جشنواره سرود روستایی رضوی بیان کرد: 20 اثر برگزیده با 3 موضوع امام رضا(ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی ملقب به شاهچراغ برگزار خواهد شد. ذبیحی ادامه داد: شرکت کنندگان در این جشنواره از استان های چهار محال و بختیاری، یزد، کرمان، خراسان رضوی، هرمزگان و ...
جوانان البرز با 121 تیم تولیدمحتوای دیجیتال کشور رقابت کردند
چشمان گرفته برای شبکه خبری ما بگویند. شهر آرمانی ، بازی دهه نودی های بسیجی البرز سرپرست گروه نخبگان دیجیتال نماینده غرب کرج در گفتگو با خبرنگار ما گفت: موضوع بازی ما در رویداد استان البرز انتخابات بود. حمیدرضا طارمی با اشاره به اینکه نخستین تجربه حضور در رقابت های تولید محتوای دیجیتال بسیج را دارم، افزود: امیدوارم حائز رتبه برتر برای البرز شویم. وی نام ...
هفته گرامیداشت حکیم نظامی آغاز شد
با 8 مارس 2024 ساعت 21 به وقت تهران و 23 به وقت دهلی نو خواهد بود. اشعار نظامی پر از حکمت و معنویت است غلامعلی حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در مراسمی به میزبانی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، هفته گرامیداشت حکیم نظامی آغاز شد، با اشعاری از هفت پیکر سخن خود را آغاز کرد و گفت: نظامی یکی از پنج شاعر بزرگ فارسی زبان است و در میان شاعران بزرگ ما فقط چند نفر با لقب حکیم ...
ورود 40 نماینده جدید به مجلس خبرگان در انتخاباتی غیررقابتی /آملی لاریجانی رأی نیاورد و رفت، علم الهدی ...
؛ علیرضا پیروزمند از فارس ؛ محمد احمدوند و سیدمحمد نجفی یزدی از استان قم ؛ سیدمحمدکاظم موسوی نسب از کردستان ؛ سیدمحمدباقر خرازی و احمد کوثری از کرمان ؛ مهدی خطیبی از کرمانشاه ؛ محمدهادی رحیمی صادق از کهکیلویه و بویر احمد ؛ علی کاظمی و محمد حسن کلی شیردار از گیلان ؛ مهدی سلیمانی تبار از لرستان ؛ کاظم سپاسی آشتیانی از مرکزی ؛ محمد ابراهیمی و سیدناصر محمدی هنزائی از هرمزگان و آقایان سیدمحمودرضا محصل همدانی ...