تقدیر از نفرات و تیم های برتر پنجمین مسابقات دارت ایمیدرو
سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی نفرات برتر مسابقات والیبال دانشجویان دختر منطقه یک دانشگاه آزاد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی منطقه یک کشور استان های (فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد) به مدت سه روزبه میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار و پس از انجام بازی های جذاب و دیدنی نتایج ذیل حاصل شد: مقام اول: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز مقام دوم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده مقام سوم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید انتهای پیام/ ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی پومسه بانوان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا در بخش پومسه 25 اردیبهشت به میزبانی ویتنام در شهر دانانگ برگزار خواهد شد. به همین منظور دوشنبه 21 اسفند مرحله اول رقابت های انتخابی در گروه بانوان با حضور 110 پومسه رو برگزار شد و نفرات برتر هر رده در دو بخش استاندارد و ابداعی معرفی شدند. در پایان مسابقات مهسا ...
وقتی وعده مدیرعامل باشگاه مس سونگون هم عملی نشد
عزیزمان که سرمربی است به عنوان مربی دوم روی نیمکت مس سونگون حضور پیدا کرده است. سرمربی سابق مس سونگون ورزقان اضافه کرد: درگیری فیزیکی که خدمتتان عرض کردم روز پنج شنبه 21 دی ماه اتفاق افتاد و دوستان در باشگاه مس سونگون خیلی سریع جلسه کمیته انضباطی تشکیل دادند و روز یکشنبه 23 دی ماه حکمی علیه من صادر کردند که این سرعت عمل در نوع خود جالب است. حمید بی غم ، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ...
بازیکنانی که سرنوشت دربی را رقم می زنند/ سد هایی که شکننده هستند
به گزارش خبرنگار مهر ، تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران ساعت 20 روز چهارشنبه 23 اسفندماه سال جاری برگزار می شود. تیم های اول و دوم جدول رده بندی لیگ برتر با تفاضل سه امتیازی در پی نزدیک شدن به بیست و سومین جام قهرمانی لیگ برتر هستند. مهاجمان آنها برای رسیدن به گل باید از دیوار مستحکم دفاعی رقیب سنتی عبور کنند تا شاید بتوانند برنده مهم ترین دیدار دور برگشت باشند. کمترین اعداد ...
تیم های گله دار مْهر و شیراز، قهرمان بدمینتون و شطرنج دانش آموزان فارس شدند
شهیدحمزه شیراز برگزار شد، تیم دانش آموزان منطقه گله دار از توابع شهرستان مْهر بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم جهرم نایب قهرمان شد و تیم های فسا و مرودشت هم عنوان سوم مشترک به دست آوردند، تیم ناحیه چهار شیراز هم جام فرهنگ و اخلاق را از آن خود کرد. نفرات برتر انفرادی و 2 نفره بدمینتون وی اضافه کرد: در بخش انفرادی بدمینتون هم امیر محمد صف شکن از ناحیه چهار مدال طلا را بر گردن آویخت ...
برترین تیراندازان استان قم تجلیل شدند
محمد جواد متقیان نژاد در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مراسم اختتامیه دوره نهم مسابقات لیگ استانی تفنگ و تپانچه بادی مردان و زنان قم برگزار و نفرات برتر تجلیل شدند. رئیس هیات تیراندازی استان قم با اشاره به نفرات برتر رشته تفنگ بادی گفت: مقام اول این بخش بهدحامد غرباقی ، مقام دوم به نرجس کولیوندی و مقام سوم به ستایش نادرپناه رسید ضمن اینکه زهرا عسگری و فاطمه شهابی رتبه ...
برترین های مسابقات ورزشی آتش نشانان بنادر و صنایع بوشهر معرفی شدند
به گزارش خبرنگار ایرنا ، این دوره از رقابت ها با هدف بزرگداشت 18 اسفندماه روز بوشهر ( سالروز تاسیس مدرسه تاریخی سعادت) با حضور 18 تیم پنج نفره در مجموعه ورزشی شهدای خلیج فارس برگزار شد. براساس دستورالعمل رقابت ها تیم های شرکت کننده در آیتم های جهانی با یکدیگر رقابت کردند که در بخش تیمی منتخب بنادر شمالی کشور، پتروشیمی زاگرس و بندر بوشهر " الف " به ترتیب رتبه های نخست تا سوم را کسب ...
مسابقات شطرنج خانواده بزرگ ذوب آهن
برگزار شد که طی آن افراد شرکت کننده در 6 دور نیم ساعتی که هر فرد 15 دقیقه فرصت داشت با هم به رقابت پرداختند و در ادامه نفرات برتر و هم امتیاز هر گروه با هم مسابقه دادند و به این صورت نفرات شایسته و با توان بالاتر انتخاب شدند. مراسم اختتامیه مسابقات ورزش شطرنج خانواده کارکنان شاغل ذوب ذوب آهن اصفهان جمعه 18 اسفند برگزار و 3 نفر برتر این مسابقات به شرح زیر معرفی و جوایز و تندیس های خود را دریافت کردند .نفر اول مازیار ضیایی، نفر دوم عسل کاظم زاده و نفر سوم علی کریمی. در مراسم اختتامیه اعلام شد که لوح یادبود مسابقات شطرنج ذوب آهن اصفهان به تمامی شرکت کنندگان تقدیم می گردد. انتهای پیام/ ...
آخرین تلاش گرگان و مشهد برای کسب سهمیه پلی آف
لیگ برتر هستند. برنامه دیدار های هفته بیست وچهارم لیگ برتر مردان به قرار زیر است: گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 16 پاس گرگان – ایفاسرام اردکان تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت 16 فولاد سیرجان ایرانیان – گیتی پسند اصفهان رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 16 مس رفسنجان – سایپا تهران تهران، سالن اختصاصی پیکان، ساعت 16 ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی پومسه
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا در بخش پومسه 25 اردیبهشت به میزبانی ویتنام در شهر دانانگ برگزار خواهد شد. به همین منظور امروز یکشنبه بیستم اسفند مرحله اول رقابت های انتخابی در گروه آقایان برگزار شد و نفرات برتر 7 رده در دو بخش استاندارد و ابداعی معرفی شدند. در پایان مسابقات رضا نظری از تهران و ...
نفرات برتر مسابقات وزنه برداری استان کردستان در اوزان مختلف معرفی شدند
نفرات برتر مسابقات وزنه برداری استان کردستان در اوزان مختلف واز شهرستان های این استان معرفی شدند. به گزارش یاریزان ؛ ------------------------------------ مسابقات وزنه برداری لیگ استان به میزبانی شهرستان سنندج در روزهای 17 و 18 اسفند ماه با حضور پنج تیم از 5 شهرستان استان در سالن آزادی سنندج پیگیری شد. این رقابتها که با ترکیبی از نوجوانان و جوانان و بزرگ ...
آکادمی جودو شادکام قهرمان لیگ برتر بانوان شد
به گزارش ایرنا ، مسابقات لیگ برتر جودو بانوان گرامیداشت شهیده ریحانه سلطانی نژاد، عصر شنبه با حضور 14 تیم در ورزشگاه شهید کبکانیان تهران برگزار شد. در فینال این دوره از رقابت ها، تیم آکادمی جودو شادکام از استان خراسان رضوی با نتیجه 4 بر 3 تیم شاهین (الف) از استان تهران را شکست داد و قهرمان شد. تیم شاهین (الف) نیز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد. در دیدار رده بندی، هیات ...
برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی استان تهران
ورزشهای رزمی شهرستان ملارد ، محسن ناقلی رییس هیات انجمن های ورزشهای رزمی بخش صفادشت ، سرگرد جوادی مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج ، عباس جعفریان رییس هیات کشتی حضور داشتند و در پایان به نفرات برتر به رسم یادبود لوح و جوایزی توسط مسئولین اهداء گردید. تیم های برتر مسابقات : تیم کیک بوکسینگ شهرستان ملارد مقام اول تیم کیک بوکسینگ شهرستان قدس مقام دوم تیم کیک بوکسینگ توابع تهران مقام سوم ...
زمستان سخت سپاهان با یادگاری های ساکت!
به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک سوم مسیر قهرمانی در فوتبال ایران از تمرینات پیش فصل و جذب بازیکنان مناسب طی می شود. دو سوم بعدی در بزنگاه ها، مدیریت مناسب حواشی و کمترین نوسان در نتیجه گیری، تفاوت تیم های قهرمان و نایب قهرمان لیگ را رقم می زند. اگر استقلال، پرسپولیس و سپاهان را 3 مدعی قهرمانی فصل بیست و سوم لیگ برتر بدانیم، عملکرد طلایی پوشان در پیش فصل و طول فصل قابل بررسی است. در پیش فصل ...
چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی برگزار شد
ذیل می باشد: مقام اول تیمی تیم دانشگاه تهران _سپیده احمدیان فرد _علیرضا فاضلی جا _علیرضا دلاور مقام دوم تیمی کانون وکلای هرمزگان - کانون وکلای لرستان الهه تیموریان محمد داداشی حدیث فرهمند مربی: سکینه جعفری مقام سوم تیمی دانشگاه فرهنگیان مریم وحید پویا فیروزیان حسین عباسی مربی: تکتم ...
بانوان کبدی دانشگاه آزاد اسلامی جام قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور را بالای سر بردند
کرج و هیئت کبدی اصفهان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. زهرا محمدزاده و مونا سلیمانی به ترتیب به عنوان مدیرفنی و سرپرست، در کادر تیم دانشگاه آزاد اسلامی بودند و در این قهرمانی، نقش ارزنده ای داشتند. دانشگاه آزاد اسلامی و نمایندگان استان های البرز، قزوین، خراسان رضوی، کرمان، اصفهان و ایلام در رقابت های این فصل لیگ برتر کبدی بانوان به رقابت با یکدیگر پرداختند. عاصمه قاسمی مشاور امور ...
“خبرنگار راه ملت” جوان برتر استان کهگیلویه و بویراحمد شد
به گزارش راه ملت از یاسوج،”جشنواره تجلیل از جوانان برتر استان کهگیلویه و بویراحمد” امشب در محل تالار دکتر عسکریان دانشگاه دولتی یاسوج برگزار شد. 30 جوان برتر استان در بخش ها و حوزه های مختلف با حضور سید جواد هاشمی مهر معاون سیاسی استاندار، جمعی از مدیران کل استانی، مدیران شهرستانی و جمعی از جامعه جوان استان در جشنواره جوان برتر ایران زمین معرفی و تجلیل شدند. گفتنی است این ...
پایان مسابقات ووشو دختران استان اصفهان
به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات انتخابی قهرمانی ووشو- کمربند طلایی دختران استان اصفهان با حضور 280 شرکت کننده در دو بخش ساندا و تالو در رده های سنی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان از تاریخ 16 تا 18 اسفندماه 1402 در خانه ووشو اصفهان برگزار شد که نتایج ذیل حاصل گردید: مقام اول: تیم شهرستان اصفهان مقام دوم: تیم شهرستان خمینی ...
برترین مردان ووشوکار آذربایجان شرقی معرفی شدند
به گزارش تبریزمن، مسابقات ووشو انتخابی استان بخش آقایان ساندا رده ی سنی بزرگسالان شامگاه جمعه با حضور 9 تیم از شهرستان های تبریز الف، تبریز ب، جلفا، مرند، مراغه، میانه، اهر، هشترود و عجب شیر در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد. وزن 52- آرش حاجی وند از مرند نفر اول مهدی قره پور از تبریز نفر دوم حسن اسماعیلی از جلفا و امیرحسین جواهر از تبریز سوم مشترک ...
کسب مقام سوم لیگ برتر تنیس روی میز بانوان توسط نماینده خوزستان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز باشگا های کشور در تهران برگزار شد که تیم ماه اسپورت ماهشهر درپایان با کسب 30 امتیاز پس از تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران مقام سوم را از آن خود کرد. دراین مسابقات تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران به ترتیب 37 و 34/5 امتیاز اول و دوم شدند. تیم ماه اسپورت ماهشهر در دور رفت نیز مقام ...
نفرات اول تا سوم رده های سنی معرفی شدند
دور سوم مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان هرمزگان به پایان رسید. به گزارش صبح ساحل، دور سوم مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان هرمزگان به میزبانی هیئت شهرستان بندرعباس در هفت رده برگزار شد و در رده پیشکسوتان آمنه زارعی و صغری فاضلی اول و دوم شدند. مقام سوم مشترک به رضوان صادقی و فتانه بی طمع رسید. در رده سنی بزرگسالان هستی ناصری اول شد. مبینا فیاضی دوم و ثریا آرزه گر و صدیقه موسایی ...
صعود پادمایدک اصفهان به لیگ برتر
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، فینال شانزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه های کشور (فصل 1403-1402) روز جمعه هجدهم اسفندماه 1402 در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادیِ پایتخت برگزار شد و تیم بانوان پادما یدک به عنوان تنها نماینده استان اصفهان با اقتدار به مقام قهرمانی لیگ دسته اول رسید و به لیگ برتر ایران صعود کرد. شیدا انتشاری زهرا بهرامی دو ...
عنوان چهارمی و جام اخلاق لیگ برتر برای تکواندو مس کرمان
به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس، رقابت های لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو در سال 1402 با حضور 10 تیم دمنده، بارمان ابزار و یراق توسن ، زاگرس جنوبی، پالایش نفت، شهرداری ورامین، میکس پلاس، یزدان، دانشگاه آزاد، پاس، مس کرمان و نزدیک به 200 تکواندوکار آزاد (در مجموع) به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد. در ...
برتری دانشجوی دانشگاه آزاد شهرکرد در جشنواره جایزه ملی ایثار
تجلیل از مقام والای ایثارگران و خانواده شهدا در محیط های علم را از دیگر اهداف هشتمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار عنوان کرد. جعفریان نفرات اول تا سوم المپیاد های علمی و پژوهشی بین المللی، نفرات اول تا دهم کنکور بدون احتساب سهمیه، نویسنده کتاب سال، اختراع، اکتشاف ثبت شده، تسلط به سه زبان زنده دنیا، نفر اول دانشگاه در هر مقطع تحصیلی، نفرات اول آزمون جامع در هر رشته تحصیلی و رتبه های برتر درآزمون علوم پایه را از مهمترین شاخص های انتخاب برترین ها در این جشنواره بیان کرد. باشگاه خبرنگاران جوان چهارمحال و بختیاری شهرکرد ...
لیگ برتر ووشو خراسان جنوبی برگزار شد
مظلوم غزه با عنوان "حریفت منم" برگزار شد. وی ادامه داد:تیم کفش کتونی به مربیگری استاد نوید خرمشاد مقام اول، تیم کانون ورزشی بسیج به مربیگری استاد یونس باقری مقام دوم و تیم هیئت ووشو نهبندان به مربیگری استاد مهدی شاهدی مقام سوم را از آن خود کرد. به گفته وی لیگ برتر ووشو خراسان جنوبی با حضور 90 ووشوکار در قالب 6تیم از شهرستان های مختلف برگزار شد زیرکوه قهرمان مسابقات ...
در ذهن نفرات 1 تا 1000 کنکور چه می گذرد؟
رقمی های کنکور در این پنج رشته تحصیل می کنند. دانشگاه تهران؛ انتخاب اول رتبه برتر ها 175 دانشگاه با سبک و سیاق متفاوت اعم از دولتی و غیردولتی میزبان نفرات برتر کنکور شدند. البته در این بین دانشگاه تهران با 775 نفر، یعنی حدود 16 درصد کل نفرات بیشترین سهم را داراست. صنعتی شریف که بیشتر پذیرای دانشجویان رشته های فنی و مهندسی است 528 نفر را پذیرش کرده که حدود 10 درصد از مجموع نفرات را شامل ...
نگاه ها به گرگان و مشهد برای تنها سهمیه پلی آف دوخته شده است/ آخرین تلاش تیم ها برای بهبود جایگاه
هفته یازدهم دور برگشت مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران روز یکشنبه 20 اسفند با هفت دیدار همزمان در شهر های گرگان، رفسنجان، اسلامشهر، تهران (دو دیدار)، رامسر و مشهد پیگیری می شود. تاکنون حضور هفت تیم فولاد سیرجان، شهداب یزد، طبیعت، گیتی پسند، پیکان تهران، ایفاسرام و چادرملو در مرحله پلی آف قطعی شده است و تیم های شهرداری ارومیه و پاس گرگان در این هفته برای یک سهمیه باقی مانده تلاش ...
راهیابی 300 دانش آموز و 34 مربی به مرحله دوم جشنواره رحمت
...> معاون آموزشی جامعة القرآن الکریم گفت: این مؤسسه آماده است تا هر مدرسه ای که متقاضی اجرای این طرح قرآنی باشد، منابع و مربیان آموزش دیده برای انجام آن را در اختیارش بگذارد. این گزارش حاکی است، اسامی نفرات برتر اول تا سوم مرحله نخست این جشنواره به شرح زیر است: رتبه اول؛ فضه خدایی (پیش دبستانی فرشته های آسمانی شهر گرگان استان گلستان) رتبه های دوم؛ زهرا پیرزاده (پایه سوم مدرسه ...
برگزاری مسابقات استانی تک تیراندازی در تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد + ( تصاویر)
به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، این مسابقات با حضور سردار حسن حکمتیان فرمانده تیپ 48 فتح، آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان، سرهنگ امین قلی پور جانشین تیپ 48 فتح و جمعی از رزمندگان و بسیجیان این یگان برگزار شد. در این مسابقات گردان تکاور مقام اول و گردان های کمیل و فاتحین به ترتیب دوم و سوم شدند. در پایان این مسابقات به تک تیراندازان برتر با اهدای لوح و ...
ویزیت رایگان3000 نفر در روستاهای حاشیه شهر و مناطق مرزی شهرستان زاهدان
به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، نادر میری فرمانده و مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه شهرستان زاهدان گفت: اردوی جهادی مشترک ارمغان رمضان ،در آستانه فصل بهار و نوروز باستانی توسط گروه جهادی ولایت یاوران سلامت پایگاه مقاومت بسیج ودبیر خانه کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با همکاری گروه جهادی شهدای مس سرچشمه در قالب طرح خدمت جهادی ماندگار، نذرسلامت ارمغان رمضان برگزار شد . ...