سایر خبرها
مسابقات منطقه ای تنیس روی میز در بندر دیر برگزار شد
از انجام 83 بازی انفرادی مقام های اول تا سوم معرفی شدند. رده نوجوانان مقام اول: طاها سجادی ازلار مقام دوم: محمدحسین فرهودفر از کنگان مقام سوم: محمدطاها شفیق زاده و مهدی دوراهکی از کنگان رده بزرگسالان مقام اول: میثم جعفری از دشتستان مقام دوم: مجید باصولی از بوشهر مقام سوم: امین اکبری از کنگان و علی ستوده از دشتستان این مسابقات به سرداوری علی بلندنظر برگزار شد. ...
اعلام برنامه مرحله دوم انتخابی تیم های کاراته رده های سنی ایران
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مرحله دوم انتخابی تیم های ملی کاراته ایران در بخش پسران و مردان روز های دوشنبه و سه شنبه 17 و 18 اردیبهشت ماه 1403 در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار خواهد شد. رقابت های انتخابی تیم های پسران به شرح زیر برگزار خواهد شد. روز اول: رده سنی نوجوانان و زیر 21 سال (امید) روز دوم: رده سنی جوانان و بزرگسالان شروع ...
درخشش تنیسورهای ایرانی در مسابقات سطح یک آسیا
خود کند. در رقابت های انفرادی نیز کیارش صادقی با قبول شکست برابر حریفی از تایلند، در فینال به مقام دومی بسنده کرد. در بخش انفرادی، رامتین رافعی دیگر نماینده ایران که به دیدار رده بندی رفته بود موفق شد حریف خود از چین تایپه را شکست بدهد تا با کسب مقام سومی به کار خود پایان دهد. راستین اکبری و آریا شعبان نژاد دیگر تنیسور های ایرانی در این مسابقات به ترتیب رتبه های 18 و 19 را به خود ...
دختر المپیکی تکواندوی ایران به رده دوم جهان رسید
سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو همانند ماه های گذشته رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه مه رامنتشر کرد که ثبت امتیازات مسابقات بین المللی موجب صعود تکواندوکاران کشورمان شد و در میان المپین ها، ناهید کیانی با یک پله صعود جای جید جونز قهرمان پرآوازه جهان را در رده دوم گرفت.در وزن 58- کیلوگرم گروه آقایان، مهدی [... ...
معلمان مدارس استثنایی شهرستان های کرمان، زرند و بم مقام اول تا سوم را در بیست و چهارمین دوره مسابقات ...
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، محمود بنی اسد گفت: یادواره شهدای فرهنگی آموزش و پرورش استثنایی استان و دانش آموز شهید با نیازهای ویژه حسین محمد آبادی شهید حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در سالن ورزشی رهبری شهرستان کوهبنان برگزار شد . وی افزود: رقابت رده بندی بین دو تیم شهرستان های بم و جیرفت در ضربات پنالتی به سود تیم شهرستان بم به پایان رسید و ...
کلارآباد میزبان مسابقات قهرمانی ووشو در رده نوجوانان و جوانان
در رده سنی نونهالان، جوانان و نوجوانان با هدف پشتوانه سازی و تقویت زیر ساخت ها می باشد. او ادامه داد: در پایان این رقابت ها در رده سنی جوانان تیم های نور، آمل و عباس آباد به ترتیب مقام های اول تا سوم و در رده سنی نوجوانان تیم های نور، تنکابن و عباس آباد مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در پایان این مسابقات از خانواده های معظم شهدای ورزشکار شهرستان عباس آباد تجلیل شد. ...
درخشش دختران مازندرانی در مسابقات تیراندازی کشور
مهنّا سیدپور در جایگاه پنجم قرار گرفت. دبیر هیات تیراندازی مازندران که به همراه تیم تیراندازی استان در این رقابت ها حضور و مربیگری ورزشکاران را برعهده دارد، اضافه کرد: مراسم اهدای مدال با حضور کبری غیاثی نایب رئیس فدراسیون، یاسر خلیل نژاد مسئول کمیته آموزش و حسین باقری سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان برگزار شد. مرحله نخست مسابقات آزاد تفنگ بانوان در سال 1403 در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه تیراندازی آزادی تهران برگزار شد. انتهای پیام/ ...
معرفی نفرات برتر در مسابقات شطرنج خوزستان
دوم شدند و زهرا مواساتیان از بهبهان در رده سوم قرار گرفت. همچنین باران رنگین کمان، یسنا کریم زاده، پارمیس گشتاسبی و نسترن پورزمان، همگی از ماهشهر به عنوان قهرمانان رده های سنی زیر 8، 10، 12 و 14 سال این دوره از رقابت ها معرفی شدند. در پایان مسابقات نیز با حضور مهدی شکوری نایب رئیس فدراسیون شطرنج، مجتبی یوسفی رئیس هیئت شطرنج خوزستان، احمد ثابت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ...
دختر کرمانشاهی یکی از برترین های مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته ایران
ایمانی از مازندران 68- کیلوگرم: مائده زارعی از همدان 68+ کیلوگرم: آیلار بختیاری از تهران رده سنی بزرگسالان 50- کیلوگرم: یلدا نقی بیرانوند از همدان 55- کیلوگرم: فاطمه زهرا سعیدآبادی از کرمان 61- کیلوگرم: غزل نادری از تهران 68- کیلوگرم: هنگامه بی غم از گیلان 68+ کیلوگرم: شیما آل سعدی از فارس ستایش نادری دختر ورزشکار کرمانشاهی در وطن 55- کیلوگرم رده سنی زیر 21 سال موفق به کسب مدال نقره شد تا یکی از برترین های مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته ایران لقب بگیرد. ...
تیم بسکتبال آینده سازان قهرمان نوجوانان جام باشگاه های خوزستان شد
این مسابقات باهدف گسترش ورزش بسکتبال در میان نوجوانان وجوانان ونیز کشف استعدادها صورت می گیرد. گفتنی است مهریار احمدی بازیکن تیم بسکتبال آینده سازان با درخشش خود در این دوره از مسابقات توانست نقش تاثیر گذاری در قهرمانی تیم خود به نمایش بگذارد. کارشناسان رشته بستکبال مهریار احمدی را یکی از بازیکنان آینده این رشته ورزشی در استان ارزیابی کرده و امیدوارند در آینده این بازیکن بتواند به یکی از ستارگان بسکتبال در عرصه های ملی و بین المللی تبدیل شود. ...
(عکس) قوی ترین مردان نیشکر
از یک دوره رقابت، قوی ترین مردان نیشکر در کنار قوی ترین تیم معرفی شدند. این مسابقات در دو رده منفی و مثبت 90 کیلوگرم برگزار شد. در مجموع رقابت های گروهی، کشت و صنعت امام خمینی (ره) به مقام قهرمانی رسید و تیم های نیشکر فارابی و هفت تپه نیز به ترتیب مقام دوم و سوم را از آنِ خود کردند. همچنین در دسته منفی 90 کیلوگرم، محمد نعمت زاده از کشت و صنعت امام خمینی(ره) و علی احمدی پور از نیشکر ...
فصل جدید مسابقات با دیدارهای نونهالان شروع خواهد شد
سوت فصل جدید مسابقات فوتبال هرمزگان اول شهریور ماه به صدا در خواهد آمد. به گزارش صبح ساحل ، قاسم رنجبریان رئیس هئیت فوتبال هرمزگان گفت: با برنامه ریزی که انجام شده است فصل جدید مسابقاتی هئیت فوتبال هرمزگان از اول شهریور ماه با مسابقات لیگ برتر نونهالان شروع خواهد شد. وی بیان داشت: از هشتم شهریور ماه لیگ برتر نوجوانان ، پانزدهم شهریورماه لیگ دسته سوم، سی ام شهریور ماه لیگ برتر استان، پانزدهم مهرماه لیگ دسته اول ، سوم آبان ماه لیگ برتر جوانان،پانزدهم آذرماه لیگ دسته اول جوانان، 21 دی لیگ برتر امید و 18 دی ماه هم سوت لیگ دسته دوم هرمزگان به صدا در خواهد آمد. ...
درخشش تیراندازان آذربایجان غربی در مسابقات آزاد کشور
بزرگسالان و در رقابت های تفنگ بانوان مقام دومی را کسب کرد. در رقابت های تفنگ آقایان در رده سنی جوانان نیز آتیلا محمدرضایی توانست رتبه سوم رقابت ها را به نام خود ثبت کند. به گزارش ایمنا ، مرحله نخست مسابقات آزاد تیراندازی در سال 1403 در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه تیراندازی آزادی تهران برگزار شد. کد خبر 750478 ...
نفرات برتر مسابقه آفرود در شهر مهرگان قزوین مشخص شد
: محمد کاظمی، رضا بهرامی، علی حیدرنژاد اول تا سوم شدند و وحید سعادتی، محسن جمالی فرد، پرهام عظیمی، جلیل رسولی و مهدی کیانی در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند. در کلاس دو: حسن احمدی اول شد، مرتضی نوری الاصل در رده دوم جای گرفت و ایمان محمد کریمی در جایگاه سوم ایستاد. همچنین رضا روستایی، ، احمد اصغری، یاشار پاشایی، اسماعیل عادلی نسب، مجید قربانی و کاظم برات زاده در رده های ...
درخشش قایقران بوشهری در مرحله دوم لیگ آب های آرام
کار از میداف بوشهر با زمان 39.580 ثانیه سوم شدند. در کانوی یکنفره 200 متر آقایان علی ضرار کاظم از میداف بوشهر با زمان 40.22 ثانیه، عادل مجللی از پارس جنوبی با زمان 40.49 ثانیه دوم و محمد عباسی از ملوان نداجا با زمان 44.01 ثانیه اول تا سوم شدند. در کایاک 200 متر بانوان ترنم اکبرزاده از پارس جنوبی با زمان 44.63 ثانیه مقام اول، عسل کاظمی از عقاب نهاجا با زمان 46.41 ثانیه مقام دوم ...
بسکتبالیست های کردستانی در جایگاه سوم لیگ جوانان کشور ایستادند
رقابت های بسکتبال بانوان لیگ جوانان کشور با برگزاری دیدار های فینال و رده بندی به میزبانی اصفهان به کار خود پایان داد. تیم لاستیک بارز کردستان که در مرحله یک هشتم نهایی با شکست تیم آکادمی تلاش زنجان توانست به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کند در این مرحله با کسب یک برد و یک شکست مقابل تیم کنکو تهران و تنها با تفاضل گل کمتر در رده سوم این دوره از رقابت ها ایستاد. براین اساس، تیم ذوب آهن اصفهان مقام قهرمانی را کسب کرد و تیم کنکو تهران در جایگاه دوم لیگ جوانان ایستاد. باشگاه خبرنگاران جوان کردستان سنندج ...
دو نشان طلا، حاصل تلاش تیراندازان همدان در مسابقات آزاد کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان ؛ در پایان رقابت های تپانچه بادی رده سنی بزرگسالان، مینا قربانی از همدان، مهسا نیک نفس از اصفهان و زهرا صفری از تهران عناوین نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند. در پایان رقابت های تفنگ بادی رده سنی بزرگسالان هم فرشته قدرتی از همدان، آیسان منصور از آذربایجان غربی و حسنی توتونچی از خوزستان در رده های نخست تا سوم ایستادند. مرحله نخست مسابقات تیراندازی آزاد بانوان کشور در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی مجموعه تیراندازی آزادی تهران برگزار شد. ...
پایان مسابقات اسکیت فری استایل با معرفی نفرات
روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل به میزبانی نجف آباد اصفهان، ورزشکاران شاخه اسپیداسلالوم و بتل برای کسب 3 رده برتر تلاش کردند. در رده سنی بالای 19 سال شاخه اسپید اسلالوم رضا لسانی دارنده مدال طلای قهرمانی جهان پس از امیرمحمد سواری و سبحان خسروانی بر سکوی سوم ایستاد تا مهم ترین اتفاق و حادثه این دوره از مسابقات رقم بخورد. ...
نفرات برتر مسابقات کشوری کشتی با چوخه فاروج معرفی شدند
...> مقام اول حسین فاطمی، مقام دوم رحیم غفاری، مقام سوم سهراب رخشان و مقام سوم مشترک یوسف امیری وزن 84 کیلوگرم مقام اول حامد قرایی، مقام دوم محمد محمدی، مقام سوم علی محمودآبادی و مقام سوم مشترک سجاد چادرنشین وزن 96 کیلوگرم مقام اول مصطفی اسکندری، مقام دوم حامد میرزاپور، مقام سوم سیدجلال موسوی و مقام سوم مشترک حسن امامیان وزن مثبت 96 کیلوگرم ...
راه یابی دو عضو کانون به مسابقات لکوکاپ جهانی مسقط
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، امیرعلی مهرابی در رشته لکو کیدز (مهندسی خلاقیت) و حسین شکری نیا در لیگ لکو الک (آزمایشگاه الکترونیک) به ترتیب مقام های دوم و سوم و سهمیه شرکت در مسابقات لکوکاپ جهانی مسقط کشور عمان را دریافت کردند. بر اساس این گزارش مسابقات کشوری دانش آموزی لکوکاپ ایران روز 14 اردیبهشت 1403 در تهران دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد و یک هزار گروه بر ...
بانوان مینابی قهرمان رقابت های والیبال فرهنگیان هرمزگان شدند
رقابت های والیبال بانوان فرهنگی استان هرمزگان با حضور 6 تیم از نواحی و شهرستانهای آموزش و پرورش استان هرمزگان، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم در شهر فین برگزار شد. این مسابقات در تاریخ 13 و 14 اردیبهشت ماه با حضور شش تیم از شهرهای کیش. میناب. بندر لنگه. قشم .ناحیه دو بندرعباس و سیریک برگزار گردید که در پایان تیم اعزامی شهرستان میناب با درخشش برحریفان، به مقام قهرمانی رسید. دراین مسابقات که به صورت دوره ای برگزار شد، تیمهای ناحیه ی 2بندرعباس ، بندر لنگه به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. Δ ...
والیبال دانشگاه آزاد کاشان بر سکوی سوم کشور ایستاد
دکتر جواد دهقانی آرانی با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری پیام کاشان گفت: تیم والیبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی کاشان به سرپرستی دکتر جواد دهقانی و سرمربیگری فرشاد فرهومند در دیدار رده بندی مسابقات والیبال قهرمانی دانجشویان پسردانشگاه اسلامی کشور حریف خود را 2 بر صفر شکست داد و به مقام سوم این مسابقات رسید. وی افزود: این دیدار که امروز جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403 در مجتمع ...
پایان مسابقات ورزشی دختران و پسران دانش آموز هرمزگان
مسابقات دختران در رشته والیبال در دو گروه برگزار شد و در نهایت تیم والیبال ناحیه یک بندرعباس در این دوره از مسابقات با مربیگری بتول مهران پور موفق شد در سکوی اول قرار بگیرد. پارسیان و بندر خمیر به ترتیب مقام دوم و سوم را در این مسابقات کسب کردند. هپچنین در رشته دومیدانی پسران نیز که به مدت یک روز در ماده های 800 ،400 ،200 ،100 متر، پرش طول و ریله امدادی برگزار شد که دانش آموزان شهرستان رودان توانستند مقام اول را از آن خود کنند. در این مسابقات ناحیه یک بندرعباس مقام دوم و تیم بندرخمیر مقام سوم را کسب کرد. دانش آموز خبرنگار : مبینا مرادی ...
برگزاری مسابقات طناب کشی و دوومیدانی کارگران استان در کمالشهر
...: نیاز علی عباسی شهرداری مقام دوم: جلال عباپور زر ماکرون مقام سوم: محمد انگوتی رده سنی بزرگسالان مقام اول: رضا شامحمدی قالب های صنعتی مقام دوم: بهروز شریفی شهرداری مقام سوم : مهدی قدیری رده بندی مسابقات طناب کشی مقام اول: تیم شهرداری کمالشهر مقام دوم: تیم قالب های صنعتی مقام سوم: شرکت جمانه در پایان از نفرات و تیم های برتر با جوایز نقدی تجلیل و تقدیر به عمل آمد. ...
شمشیر خراسانی ها از نیام کشیده شد
سوم مشترک شدند. همچنین در بخش اپه بزرگسالان بانوان مهشید نیازی مقام اول را کسب کرد و تیام عباس نژاد، الینا عرفانیان و آیلین علی اکبری به ترتیب دوم و مقام سوم مشترک را کسب کردند. یعقوبیان ادامه داد: همچنین در مسابقات فلوره جام رمضان در رده سنی نونهالان، پارسا رمضانی مقام اول را کسب کرد. مهدی شاهرودیان، امیرعباس طباطبایی و همایون بیات به ترتیب مقام دوم و سوم مشترک را کسب کرند ...
کسب مدال تیراندازی کشور توسط بانوی خوزستان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، مرحله نخست مسابقات تیراندازی قهرمانی بانوان کشور امروز دربخش تفنگ به میزبانی تهران برگزار شد که حسنی توتونچیان در رده سنی بزرگسالان پس از فرشته قدرتی و آیسان منصور از استان های همدان و آذربایجان غربی در سکوی سوم ایستاد و مدال برنز را از آن خود کرد. مسابقات تیراندازی تفنگ قهرمانی بانوان کشور با حضور 100 تیرانداز در 3 رده سنی نوجوانان، جوانان ...
صعود مناطق نفتخیزجنوب به لیگ برتر گلبال
...> تیم گلبال مناطق نفتخیزجنوب برای گسب عنوان قهرمانی فردا در بازی فینال به مصاف تیم اندیشه زرین اردببل می رود. پیش از این تیم های انجمن فرهیختگان ارومیه، هیئت نابینایان ساوه، درنا پلت مازندران نتایج را به نماینده واگذار کردند. مرحله برگشت نوزدهمین دوره مسابقات گلبال دسته اول باشگاه های کشور فرد با شناخت تیم های برتر به پایان می رسد. تیم گلبال مناطق نفتخیزجنوب در پایان مرحله رفت مسابقات دسته اول باشگاه های کشور مقام سوم را کسب کرد. تیم های اول و دوم مسابقات گلبال دسته اول باشگاه های کشور راهی رقابت های فصل آینده لیگ برتر باشگاه های کشور خواهند شد. ...
معرفی نفرات برتر کشتی شیرکوه
مسابقات با حضور 251 کشتی گیر از استان های خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و تهران برگزارشد. وزن 66کیلوگرم حمید سلمانیان مقام اول حمید چادرنشین مقام دوم علی تقی زاده و ابوالفضل آشفته مشترکا مقام سوم وزن 74کیلوگرم بهنام باغچقی مقام اول حسن موسی زاده مقام دوم محمدرضا پهلوان و مهدی عطایی مشترکا مقام سوم وزن 84کیلوگرم مجید محمدآبادی ...
برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی ویژه کارگران و خانواده های شان
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان البرز - مسابقات آمادگی جسمانی بانوان به مناسبت روز جهانی کارگر با حضور 30 شرکت کننده، امروز (چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه) در سالن شهید کیانپور کرج برگزار شد. اسامی نفرات برگزیده به شرح زیر است: بزرگسالان: مقام اول: سیما عبدلی مقام دوم: معصومه صیادی مقام سوم: ثریا علی نژاد جوانان: مقام اول: سمیه مردی مقام دوم : رویا رحیمی مقام سوم : فاطمه رضایی در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد. ...