سایر منابع:
سایر خبرها
کسب رتبه برتر فن بازار منطقه ای یزد در رویداد اینوتکس 2024
برگزیدگان این رویداد در بخش های ریسرچ پیچ، اینوتکس پیچ، فن بازارهای منطقه ای، بروکرهای تبادل فناوری و رویداد مانوین مورد بررسی قرار گرفته و در پایان تقدیر شدند. در این مراسم فن بازار منطقه ای استان یزد موفق به کسب مقام سوم در بخش فن بازارهای منطقه ای برتر کشور شد. گفتنی است فن بازار منطقه ای فارس و فن بازار منطقه ای آذربایجان شرقی در رتبه های اول و دوم قرار گرفته اند. ...
نفرات برتر مسابقات شطرنج اردبیل
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اردبیل، به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت مسابقات شطرنج استان اردبیل با عنوان جام دختر با شرکت 48 بازیکن به 2 روش سریع و برق آسا در محل هیات شطرنج استان برگزار شد. بر همین اساس و در روش مسابقات سریع فرشاد خویی زاده اول، ایرج رضایی دوم، حسن سفارشی سوم و حسین عابدی چهارم شدند. در رنکینگ بالای 1850: فرهاد نجفی، در رنکینگ زیر 1850: مهدی حسین پور و در رنکینگ ...
فن بازار منطقه ای آذربایجان شرقی دوم شد
به گزارش نصر، سهراب فیض زاده در جمع خبرنگاران گفت : در اختتامیه نمایشگاه اینوتکس 2024 سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، از فن بازار منطقه ای استان آذربایجان شرقی به عنوان دومین رتبه برترین فن بازارهای منطقه ای کشور در سال 1402 تقدیر گردید. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی گفت: ارائه مشاوره فناوری های نوین به صنایع استان در جهت شناسایی و رفع نیازهای فناورانه ...
دستاورد سفر خاندوزی به عربستان بر قیمت دلار
مسئله است که فعلا معامله گران طلای جهانی و دلار تهران نسبت به پایان درگیری های مستقیم در کوتاه مدت میان ایران و اسرائیل امیدوارند. در چنین شرایطی سفر وزیر اقتصاد ایران به عربستان برای بازار ارز خالی از لطف نخواهد بود اگر در نتیجه این سفر، سفرهای حج عمره به روال مناسب برگردد دو سیگنال به بازار ارز میدهد سیگنال اول پیشرفت قابل توجه در روابط با اعراب است و سیگنال دوم وضعیت مناسب منابع ...
تأکید بر توسعه زیرساخت های ورزش شهروندی در مناطق جنوبی پایتخت
به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، شمش احسان با اشاره به برگزاری رقابت های قهرمانی رشته های مختلف ورزشی در سطح 22 منطقه شهر تهران، خواستار طراحی و پیاده سازی الگوی مدونی در سازمان ورزش شهرداری تهران شد تا از پتانسیل و ظرفیت قهرمانان و نفرات برتر این مسابقات برای ارتقای سطح ورزش شهروندی بهره گیری شود. رئیس کمیته ورزش شورا در بخش دیگری از سخنان خود به تصویب ...
انواع و اقسام داروهای سرماخوردگی رو به درستی بشناس | داروهای سرماخوردگی مخصوص سینوزیتی ها٬ کودکان و ...
احسان دلبندی، خواننده و مدرس فن بیان نابینا، در تاک شوی " ای کاش " از بزرگ ترین حسرت خود و بخش قابل توجهی از نابینایان سخن گفت: رانندگی. دلبندی با طرح این سوال که "چرا می گویند عشق در نگاه اول؟! چرا نمی گویند عشق در صدای اول؟!" به این نکته اشاره کرد که حس بینایی نقشی اساسی در بسیاری از تجربیات و احساسات انسان دارد. او رانندگی را به عنوان یکی از این تجربیات برشمرد و گفت ...
تولید پروتئین حشرات از پسماند تر شهری برای خوراک طیور توسط فن آوران کشور
های فعال در حوزه صنایع غذایی و تبدیلی کشاورزی همکاری کرده و بخش قابل توجهی از وابستگی کشور به پروتئین مودر نیاز مصرف خوراک دام و طیور و آبزیان را برطرف کنیم. خیری، در ادامه توضیح داد که در شرکت دو نوع محصول وجود دارد، محصول نخست به صورت پروتئین حشرات است که به عنوان نهاده و مواد اولیه در جیره های غذایی دام و طیور استفاده می شود و دومین محصول به صورت خوراک کنسانتره است که ترکیبی مشخص از ...
مشخص شدن نفرات برتر 5 فرم تالو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، رقابت های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان گرامیداشت 18 هزار شهید والامقام استان خراسان رضوی از دیروز به میزبانی مشهد مقدس و با حضور امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو به صورت رسمی آغاز شد. در حالی بیش از 400 شرکت کننده از 31 استان و منطقه آزاد در این پیکار ها حضور به هم رسانند که نفرات برتر این مسابقات جهت اعزام به رقابت های ...
مشترک شوید!
، جایزه بیشترین رشد شبکه فن بازار منطقه ای به رجبی از کردستان تعلق گرفت و جایزه بروکرهای برتر سال 2024 به احسان داهی از کرمانشاه به عنوان نفر اول معرفی شد. فدایی از استان اصفهان و غفوری از تهران نفرات بعدی بودند. در بخش بروکرهای برتر فن بازارهای 1402، جایزه نفر اول به احسان داهی (توسعه صنعت شریف) رسید. فدایی (فناوری های پیشرفت آسیا) و امیری (پیشگامان کارآفرینی کارن) نیز در رتبه دوم و سوم ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت
...> در ماده 10 کیلومتر بزرگسالان، امیر بهزادی بروجنی با کسب 32 امتیاز اول شد و محمد امین حیدری و دانیال صمدی دوم و سوم شدند. در همین ماده و در رده سنی جوانان نیز مهدی حیدری، مهراد هادی پور و آرمان کرمی جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. نفرات برتر هر ماده به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. ...
بازارچه طعم فناوری در زندگی برگزار می شود
به گزارش خبرگزاری ایمنا، سعید آجلی امروز_ شنبه بیست ودوم اردیبهشت_ در نشست خبری هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، ضمن اشاره به نبوغ شیخ بهایی که توانسته است از دل دانش فناوری را بیرون بیاورد و آن را تبدیل به کارآفرینی کند، اظهار کرد: در این جشنواره نفرات اول تا سوم هر بخش روز پنجشنبه بیست وهفتم اردیبهشت معرفی می شوند. وی افزود: داوری های سختی در سال جاری انجام شده است، زیرا با ...
معرفی نفرات برتر جشنواره غذای سالم در زرند
و سیمای مرکز کرمان و سه داور باتجربه، این جشنواره را در دو بخش غذا ها و شیرینی های محلی و با شرکت 34 داوطلب دختر برگزار کرد. در پایان افراد زیر به عنوان نفرات برتر اعلام شدند: بخش شیرینی: فاطمه محمودزاده بخش غذا و دسر: الهه رحمانی، مریم عابدی و نعیمه ایزدی به صورت گروهی مقام نخست، هانیه هژبرپور مقام دوم و پریسا رازانی مقام سوم. در پایان سیدعباس مسعودزاده به عنوان فوت کوزه گری و رمز موفقیت گفت: در مسئله رضایت مشتری ابتدا باید مشتری را چشم سیر و سپس شکم سیر کرد که این به اهمیت تزئین، دورچینی و رنگ و لعاب غذا اشاره دارد. انتهای پیام/ ...
نشان ویژه سلحشور به نمایش ایران رسید/ تقدیر از دو پیشکسوت تئاتر بچه های مسجد
(به افق محل) تقدیر شدند و جایزه نقدی دریافت کردند. نمایش نامه نویسی: پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد در بخش نمایشنامه نویسی سه برگزیده داشت که احسان فلاحیان از مسجد امام حسین (ع) شهر کرج استان البرز برای نمایش؛ (ایران) با دریافت دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به عنوان نفر اول معرفی شد. داوود رمضان زاده از مسجد سجادیه شهر میناب استان هرمزگان برای ...
نشان ویژه سلحشور به نمایش ایران رسید/ تقدیر از دو پیشکسوت تئاتر بچه های مسجد
نقدی دریافت کردند. نمایش نامه نویسی: پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد در بخش نمایشنامه نویسی سه برگزیده داشت که احسان فلاحیان از مسجد امام حسین(ع) شهر کرج استان البرز برای نمایش؛ (ایران) با دریافت دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به عنوان نفر اول معرفی شد. داوود رمضان زاده از مسجد سجادیه شهر میناب استان هرمزگان برای نمایش؛ (به افق محل) و یاسر خالقی ...
مرحله نهایی جشنواره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک سینا برگزار شد
قرآن کریم (برادران) مقام اول: ابراهیم دوستی قواقی از منطقه البرز، قزوین و زنجان مقام دوم: فرزاد ابراهیمی از منطقه همدان و کردستان مقام سوم: علیرضا شایگان از معاونت فناوری اطلاعات *رشته ترتیل قرآن کریم (برادران) مقام دوم: مصطفی نصرتی از منطقه غرب تهران مقام سوم: سعید سرافراز از معاونت بانکداری *رشته تحقیق قرآن کریم ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان
توانستند رده های اول تا سوم را کسب کنند. در ماده وان لپ جوانان نیز یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود. ...
عناوین برگزیدگان جشنواره تئاتر بچه های مسجد
به گزارش ایکنا به نقل از حوزه هنری پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد به میزبانی بافق یزد با معرفی نفرات برتر در بخش های گوناگون به کار خود پایان داد و نفرات برتر در بخش های مختلف این جشنواره به شرح زیر معرفی شدند: بازیگری زن زهرا احمدی سفید دشتی و مبینا معصومی سفید دشتی از شهر بروجن استان چهار محال و بختیاری برای بازی در نمایش گیلدا، صدیقه رضایی از شهر قم استان قم ...
برگزاری کورس اسبدوانی بهاره در منطقه توریستی ایوب
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی؛ در این مسابقات 50 راس اسب اصیل نژاد ترکمن در مسافت 700 متر به صورت کورس مستقیم با یکدیگر به رقابت پرداختند. پایان رقابت های دومین دوره کورس اسب دوانی در منطقه گیفان روستای گردش گری ایوب با حضور پرشور علاقه مندان کورس اسب دوانی این منطقه در 8 دور برگزار شدکه در دور اول 1 یوز سوما 2عایسان 3ساری غز دور دوم 1لاچین بصیر ...
معرفی برترین های مرحله نخست موتورکراس قهرمانی ایران
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مرحله اول مسابقات موتورکراس قهرمانی سال 1403 به میزبانی استان خوزستان و شهر اهواز 20 و 21 اردیبهشت برگزار شد و نفرات برتر این مرحله مشخص شدند. این رقابت ها در هفت کلاس ویژه مردان و سه کلاس بخش بانوان با حضور حدود 80 ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد. نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ...
نمایشگاه اینوتکس 2024 با معرفی برگزیدگان در مراسم اختتامیه پایان یافت
غذایی و کشاورزی محسن سعیدی از کرمانشاه، در حوزه برق الکترونیک و رباتیک میلاد اختراعی از کرمانشاه، در حوزه معدن و صنایع معدنی علیرضا عابدی از تهران به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. در بخش اینوتکس پیچ جایزه تیم اول به امیر فارم از تهران و جایزه تیم دوم به دوپامین آبی از کرمانشاه رسید. در بخش بروکر های فن بازار ملی ایران، جایزه بیشترین رشد شبکه فن بازار منطقه ای به رجبی از ...
پایان مسابقات ماراتن آزاد کشوری بادی بالانس بانوان با معرفی نفرات برتر
قهرمانی خود را دریافت کردند. بخش لیدر نفر اول: الشن داوران حق از استان آذربایجان شرقی مقام اول نفر دوم: سمیه کاوسی از استان البرز نفر سوم: ملیحه محبی فر از استان تهران بخش شرکت کنندگان آزاد نفر اول: ثنا همایونی از استان آذربایجان شرقی نفر دوم: درسا زرینی از استان البرز نفر سوم: رها صمدی از استان البرز ...
برگزاری اختتامیه ششمین جشنواره کشوری نقش تن پوش اروند
ها و مشاغل خانگی برگزار شده بود از نقش تن پوش اروند تقدیر و در عین حال خاطرنشان کرد: برگزاری چنین رویدادهایی باید با حضور ویژندهای حوزه پوشاک باشد تا آثار ارائه شده در آنها بتوانند به بازار راه پیدا کند. دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بر برگزاری هرچه بیشتر چنین رویدادهایی با حضور بخش خصوصی، دریافت مجوز مزون از طریق درگاه ملی مجوزها در قالب مشاغل خانگی، عضویت طراحان در سامانه جامع ...
نفرات برتر مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در اهواز مشخص شدند
اول و اسنا علیپور از تیم تهران آرتمن و زهرا پورحسینی از تیم تهران آکام نیز مقام های دوم و سوم را کسب کردند. در کلاس 250 سی سی این پیکارها مهدیس حیدرنژاد و هستی رضایی هر 2 از تیم تهران آرتمن مقام های اول و دوم را تصاحب کردند همچنین پریسا حسنی دوست از تیم تهران آکام به مقام سوم دست یافت. بر اساس این گزارش مجمع انتخاب رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خوزستان سال گذشته برگزار و اسکندر عیسوند به عنوان رییس این هیات انتخاب شد. دی ماه سال گذشته راند پایانی مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور به میزبانی اهواز برگزار شد. ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان
بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود. باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها
نفرات برتر انتخابی تیم ملی اسکیت معرفی شدند
رده های اول تا سوم را کسب کنند. در ماده وان لپ جوانان نیز یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود. ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی صبح امروز در آکادمی ملی اسکیت آزادی در رده سنی جوانان بزرگسالان در بخش پسران برگزار شد. در پایان این رقابت ها که در ماده های 100 متر، 10 کیلومتر و وان لپ برگزار شد نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند. در ماده 100 متر بزرگسالان محمد سروش مهر، میلاد صالحی و امیر گورکی به ترتیب در جایگاه های اول ...
برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان معرفی شدند
دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. در ماده 100 متر جوانان، پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال در پایان ملیسا مجیدی، فاطمه سادات ابراهیمی و ویانا عظیمی به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کردند. در ماده وان لپ بزرگسالان، نگین شیخی، ملیکا منوچهری راد و نازنین ادبی توانستند رده های اول تا سوم را کسب کنند. در ماده وان لپ جوانان نیز ...